Bude výročie revolúcie 1989, čo nám dala a čo vzala?
z tvojho príspevku vidno že si povrchný modrý volič.. mono čierny.. lebo inak by si vedel.. že ten so správnym smerom nie je ani kúsok potomkom komunistov.. musel by si vedieť že oni majú stále vlastnú stranu za ktorou stoja.. to len akožedemokrati čo kradnú rovnako si myslia, že socdemák so správnym smerom je komunista.. nie je.. a medzi jeho politikou a komunistami je rovnaký rozdiel , ako medzi jeho politikou a modrou.. či zelenomodrou.. ale to povrchný volič akožedemokracie nevidí , lebo ho nič okrem seba a kritiky minulého nezaujíma... preto spodobňuje fica s mečiarom... hoci nemajú okrem veľkej voličskej podpory nič spoločné.. pre túto povrchnosť v chápaní druhých musí kaplan plakať.. ( on nie je povrchný..ale jeho súbratia ano).. preto vyhlásia voličov za hlupákov, ked ich nedokázali presvedčiť o svojej pravde.. rovnako ako slota... u slotu to vnímate ako chybu.. au seba ako pravdu.. to je veľmi zvláštny meter.. :)