ano.. ja som stále hovoril o mojžišovi a nie o jóbovi.. prečo odbočuješ?? vysvetli mi tú neznalosť mojžiša.. čo sa týka satana.. ako ej to možné?? vedie vyvolený nároid.. opisuje jeho dejiny a nikde satan.. a kopa zla všade naokolo.. a tpisudzuje to zlo len a len ĽUĎOM:. .. toto mi vysvetli. nie jóba, nie jána.. ale presne toto..


