Fico: Opozičná fraška sa musí rýchlo skončiť, útočia na štátnosť
šimisako, neviem prečo si taký "mantinelový" prečo by mali byť zrovna analfabeti? Ty, ja tiež, dúfam že nimi nie sme, predstav si že by sme boli poslancami, čomu by sme tak najlepšie rozumeli, no predsa platu poslancov, tam by sme palec nepotrebovali, ale k pripomienkam odznetými v plené v treťom čítaní keď sa má definitívne zákon už shváliť napr. zákona o dani z príjmov, DPH, spotrebných daní alebo štátny rozpočet, ten palec pri schvaľovaní odznetých doplnkov v tom zasadaní asi už áno. Iná vec je, ak sa poslanci ďalej nevzdelávajú, podnikajú, inak povedané lajdačia v poslaneckej práci a sedia v bufete, tiež to potrebujú. Okrem toho poslancom sa môže stať aj napr. výhybkár, tak ten bez palca byť nemôže hoci IQ má také ako my, čiže má ďaleko od analfabeta presne tak ako Ty alebo aj ja. Trochu presnosti vo vyjadrovaní by nám nezaškodilo, potom príspevky vyzerajú ako nedomyslené.