..a kde je chyba? asi v nás, lebo taký sme po dostaní sa tej pozície, oblečení toho mundúru, ak sa dostaneme do alebo medzi nich. Kým sme kde doteraz sme, sme múdri, dokonca plytváme ňou aj návrhmi riešení how to do (ako na to), máme predsa všeobecné vzdelanie, alebo ešte lepšie najvšeobecnejší rozhľad na rozdiel od tých, kde to všetko funguje tak ako to má. Ešte dodám, len aby sme nemuseli nejaké myšlienky, postupy krokov-algoritmy dať na papier,sme už v koncoch. Často sa sám seba pýtam, je to naša neshopnosť, sú to len samé nesúrodé žvásty čo ani papier neunesie alebo poriadna vyčúranosť? prečo? preto, lebo to čo je napísané sa nedá len tak vziať zpäť, poprieť, alebo tvrdiť že je tam niečo iné ako to čo čítaš, čo u žvástania veľmi dobre ide. Takže k článku, doba sa nevrátila, ona, tá potemkinovská doba je tu naporád, žijeme neustále akýsi dvojitý život, jeden svoj a ten druhý? alebo druhé? len ako vzor, ideály, alebo typu odhlasujme to a poďme domov?


