..silný dôvod na odpredaj zbylých štátnych podielov na privatizovaných nosniciach "zlatých vajíčok".
Samozrejme to odsúhlasíme s láskavou ponukou ďalšieho nezdaňovania (momentálne). Taktiež sme sa potešili keď ich zrýchlene išli sprivatizovať s odovzdaním rozhodovaciích práv za výmenu sľubu, ako celý výnos z privatizácie pôjde na pokrytie prechodného obdobia reformy dôchodkového zabezpečenia počas prechodu na II.pilier. Výnos mal byť na dotovanie dožitia tkzv.I.pilierových dôchodcov s ukončením systému I.piliera. No fajn, uvidíme ako sa bude správať rozpočtová diera v krátkej budúcnosti. Skúsenejší vedia, že diery bez ohľadu na typ diery sa zvyknú len zväčšovať (i keď výnimka potvrdzuje pravidlo), možno typovať jej zväčšovanie pre budúcnosť.


