Predsedníčke ÚS, možno áno, lebo podľahla tlaku vládnej politickej moci a tlaku vyvolanej verejnej mienky. ÚS sa zľakol, že opäť budú tí čo majú vzorove so sklonenou hlavou a na znak úcty voči zákonom v stoje vypočuť si rozhodnutie ÚS budú zase mudrovať a poučovať nás všetkých a dokonca ÚS o tom, že rozhodol zle, nesprávne a ako mal rozhodnúť. To sú tie naše bizardnosti vládnych chaosov revolučnej doby, lebo prach zvírený revolúciou je stále neusadený, hustý ako nočná hmla na dialničnom úseku smrti BA-Trnava. Stále tie zadky bijú o naň pasujúce šerble.


