nebyť toho, že ide o vážnosť nedobrej hosp.situácie celého štátu s dopadmi na obyvateľstvo, človek by "vyčíňanie" poslancov a politikov bral ako humornú situáciu a smial sa až by sa pri tom chytal za brucho a očakával čo zase na revanš pošlú do centráli SaS, či zeleného "S" s vycpaným podbruškom alebo niečo iné gypsové? Vymýšľanie týchto nápadov nie sú však zadarmo, len samotný poslanec nás občanov na daniach stojí v prepočte na starú menu vyše 100 tis. SK mesačne a na štátnom príspevku polit.stranám už stovky miliónov. Žiadalo by sa aby konečne svoju tvorčiu činnosť orientovali iným smerom a nie vymýšľaním zábavných blbostí, lebo to môžeme robiť len my ostatní občania, lebo to robíme len a len zadarmo. Poslanci za také mesačné príjmy a rôzne benefity majú tvrdo makať, opravdu tvrdo a nie zabávať sa.


