..treba to dať na súd! Súd rozhodne a uvidíme ako. Inak si aj myslím, že ak prísažne vyhlási p. expremiérka, že dotyxčný ministri a úradníci konali proti jej známemu príkazu premíéra vlády a ešte k tomu sú aj písomné doklady, malo by ísť o jednoznačné zneužitie funkcií dotyčnými, ich súdne potrestanie a zrušenie všetkých takýchto zmlúv, aj vč. pozemkového úradu bez žiadnych výnimiek. To je už úloha novej vlády predsa! Expremiérka môže byť už len svedkom. INak v jej prípade v terajšej situácii ide len o ochranu osobnosti.


