* Ak
Aj budú protesty špiniť také kreatúry, ako Nikita Slovák, Piško, Andrássy, PS na čele s Bihariovou, a podplatení PRESSTITÚTI, ktorým nikto normálny neverí,
protesty budú naberať na sile.
Označenie ľudí vulgárnymi prívlastkami by mali protestujúci riešiť hromadným trestným oznámením.
Kde to sme?
Ako si môžu dovoliť ľudia ako Naď, Matovič a ďalší urážať niekoho kto ich platí?
P-rezidentka PODUPALA právo ľudí na predčasné voľby.
Čo ľuďom ostáva?
í
https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/31/prote…
Názor o "slušnoľuďoch"
Názor druhej strany, ktoru médiá ignorujú.
https://www1.pluska.sk/gal/regiony/vychodne-…
https://dennikstandard.sk/70220/danske-deti-…
Na tému školstva by sa mali vyjadriť odborníci.
Naša TOP odborníčka pani Oľga Nachtmannová.
T.r. boli dve relácie na Infovojne s pani Nachtmannovou, bývalou štátnou tajomníčkou na ministerstve školstva.
Pozoruhodná žena, zanietená.
Mráz mi behá po chrbte, keď si predstavím "štátne deti" a ich budúcnosť.
Vybavia sa mi filmy, v ktorých boli deti obeťami rôznych deviantov vrátane pedofilov.
Dnes ich čaká + bonus, očkovanie!
Progresívne Slovensko, "stajňa" p-rezidentky, mi príde pre tieto deti oveľa oveľa nebezpečnejšie,
než Kotlebovci, Uhríkovci.
Tá, ktorá predstiera, že je prezidentkou, má ešte plno iných, ohavných, nebezpečných a zvrátenych plánov.
Vládu mozgovo poddimenzovaných lúzrov predsa obhajujú mozgovo poddimenzovaní lúzri.
Mne to príde logické.
Neprekvapuje ma to.
On je hňup s nesprávnym priezviskom.
Mal by si ho zmeniť.
V jeho prípade vyznieva priezvisko Slovák ako päsť na oko.
A pre Slovákov, ktorých uráža takáto nula:
Hlavu hore.
Snáď príde doba, keď tí, ktorí len doja tento štát, budú odpojení a bude to paradoxne táto vláda, ktorá miluje antisociálne opatrenia.
Mudrlant:
Mi napadla, nie MA napadla.
A množstvo preklepov...
Veru opička robila hop.
Trápny príspevok.
Úžasný blog o krajine, do ktorej sa túžim navždy odsťahovať.
Ďakujem, ďakujem veľmi pekne.
Ešte dodám, že Bielorusi majú zdravotnú starostlivosť zadarmo, školstvo na výbornej úrovni, školy majú spravidla bazény...
Veľa šťastia, Bielorusko.
Svätá pravda Emana.
Ten môj tušák, čo sa bude diať po voľbách bol extrémne pesimistický, obzvlášť, keď máme zmiju v paláci, ma primäl rozmýšľať o vysťahovaní sa z SK.
Keďže rodina tvrdohlavo odmieta, môj pocit beznádeje a poníženosti kvôli tomu, čo za lúza tu vládne, sa len zosilňuje.
NIKDY, naozaj nikdy neboli moje ľudské práva a dôstojnosť tak pošliapané, zahnusené a ignorované ako od marca 2020.
Mne je de facto jedno, kto protestuje, aj ako protestuje, hlavne PROTESTUJE.
ŠPINA vládne, za pomoci médií, mimovládok, v PROSPECH cudzích mocností.
Rútime sa do časov, kedy bude Slovák MENEJ, NEŽ NIČ.
Menej, než nejaký migrant s X deťmi, menej než RÓM s X deťmi. Menej než tí, ktorí okrem dojenia štátu neurobili a neurobia pre spoločnosť NIČ.
PROTESTY: preferujem apolitické, kým sa nezmení volebný systém, je to o ničom.
Môj osobný postoj: Podľa článku 32 Ústavy SR vypovedať poslušnosť.
NEBOJME SA, SPOJME SA.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/31/cele-c…
Mocné sprisahanie proti liečbe.
Jediné čo môže pomôcť chorým na kovid je požiadavka na Ivermectin podpísaná pacientom pred notárom a vziať ju so sebou do nemocnice.
Prípadne mať so sebou pripravené trestné oznámenie, ak to budú ignorovať. Ak to bude možné, volať Adrianu Krajníkovú.
Pacienti majú na liečbu zákonný nárok.
Vieme, ako vrahovia sú vo vláde, na neposkytnutie zdravotnej starostlivosti zomrel Krivočenko.
Ako to, že KOLÍKOVÁ je ešte na slobode?
Rovnako zomrel Kemlage. A NIK nie je trestné stíhaný.
Niečo nájdeš na stránke ŠÚKL.
Ostatní mŕtvi a poškodení by zomreli aj tak, aj mrzáci by by boli aj tak.
"Génius" s poškodeným mozgom Krčméry povedal, že vedľajšie účinky budú vedieť vyhodnotiť o 5 rokov.
Klame!!!!
Vedia už teraz: vakcína = liek, je zdraviu prospešná a NEMÁ žiadne bočné nežiadúce účinky.
Môžte sa staviť, ak ešte budeme, že to bude takto.
Prečo? Online voľby lebo ESET?
PRETO?
JA TRVAM AJ NA ODTLAČKU PRSTA!
TEJTO HÁVEDI NEVERÍM!!!!
Pome žúrovať, vrieskajú očkovanci, liberáli, progresívci.
Že očkovanci = prenášači nikomu nevadí!
Liberál, ktorému ako jedinému zostal zdravý rozum a charakter, hovorí toto:
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/31/mesik-…
Mesík, ktorému ani náklonnosť k liberálom nezničila charakter.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/31/mesik-…
Mesík, ktorému ani náklonnosť k liberálom nezničila charakter.
Neverím číslam, ATG TESTY sú nepresné, už to priznal aj doktor Pes.
PCR TESTY sú zhotovené na 45 opakovaní, hoci WHO už dávno žiada, aby boli zhotovené na 35 opakovaní, pretože sa umelo navyšujú počty nakazených.
Hrajú s nami špinavú hru už od začiatku.
Za falošné čísla, ktoré Mikas posielal do Bruselu sa "ospravedlnil"???? Veď to bol PODVOD.
Odporúčame