Treba konečne zmeniť motto.
ŠTRAJKUJME ZA LACNÚ, ÚČINNÚ A DOSTUPNÚ LIECBU PRE VŠETKÝCH.
Pre NEOČKOVANÝCH AJ PRE NAKAZENÝCH OČKOVANÝCH.
Treba konečne zmeniť motto.
ŠTRAJKUJME ZA LACNÚ, ÚČINNÚ A DOSTUPNÚ LIECBU PRE VŠETKÝCH.
Pre NEOČKOVANÝCH AJ PRE NAKAZENÝCH OČKOVANÝCH.
Mne by sa pozdával antipápežský pochod.
Je to HERETIK, ANTIpápež a pre normálnych veriacich Persona Non grata.
Už len to, že príjme sorošovu onucu svedčí o Tom, že s Bohom si tento odpadlík nemá čo povedať.
Boh a viera v Boha nepotrebujú túto atrapu.
Presstitúti splodili a porodili a ochraňujú túto vládu.
Je to ich dieťa, kripel postihnutý snáď všetkými možnými chorobami a úchylkami.
Budú tú "zrůdu" chrániť, dostávajú štedré judášske "opatrovateľské príspevky" od rovnakých netvorov, ako je ich decko.
Ja nechápem, prečo všetci chodíte okolo horúcej kaše. Kto bude živiť doslova zbytočných ľudí, ktorí vyžerú svoju krajinu, zničia vodné zdroje a prídu do Európy?
Kto si zámerne nezatvára oči, tak vie, že pre našu krajinu sú nebezpeční premnožení Rómovia.
Stačí ANTIKONCEPCIA.
Ďakujem Ferro, ako vždy dôkladne spracovaný článok.++++++++++++++
Ferro, bol by si skvelý rečník na proteste, každý tvoj blog heslovite vysvetliť, spracovať ako požiadavky na tých, ktorí sa na Slovensku hrajú na "bohov".
Pre mňa je Orbán hrdina.
Przniť deti v školách je neprípustné.
Orbán je múdry politik, pronárodný, chráni Maďarsko pred migrantmi a deviantmi.
Smeráci v Eroparlamente pravidelne hlasujú ZA podobné zvrátenosti.
V týchto otázkach nezradil Slovensko nikdy jedine Milan Uhrík.
Chceme to, čo sa deje v Nemecku?
Marcel, tvoje blogy sú osviežujúce. Aj tento.++++
Uvádzaš , resp. pripomínaš ľuďom, o čom v tomto bláznivom a stresujúcom čase neuvažujú.
Kedysi už malé deti v škôlkach cvičili rozvičku, rovnako v táboroch. Spev, šport, zdravá a striedama strava, kvalitné slovenské potraviny, právo/povinnosť pracovať, študovať, bývať, ale aj chodiť na zemiakové brigády, stanovačky,
to VŠETKO nás zocelilo.
Dnešná generácia je nielen dengľavá, obéznejšia, choršia a čo je veľmi smutné, aj oveľa oveľa menej vzdelaná.
Kokopalka:+++++++++++++++++++++
Rovnako Bloger: +++++++++++++++++
Kazateľ Edo, Edo, Edo.
Somrák? Žobrák? Vydierač?
Hnoj?
Bravó, Anulienka!
+++++++++++++
očkovacích fanatikov nepresvedčí nič.
Nepochopiteľné je, že ľudia aspoň s priemerným IQ VERIA VLÁDE.
A peniaze sa našli na reklamu očkovania, aj na kovid lotériu!
Zato sa nenájdu na lacnú a dostupnú liečbu IVERMECTINOM!
BOJUJME ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM.
To je šialené, EÚ objednala obrovské množstvo "vakcín".
Informácie sú začiernené, utajené.
NIKTO zo slovenských europoslancov Uhrika nepodporil.
Veríte už konečne, čo tvrdí Harabin?
Že na Slovensku OPOZÍCIA NEEXISTUJE?
Re: Odysseus, 14:16
Výborný príspevok.
++++++++++++++++++++++++
Ty patríš do nemocnice už teraz.
Na psychiatriu.
Trpíš stihomamom.
MY CHCEME DOSTUPNÚ A LACNÚ LIEČBU IVERMECTINOM.
Na SK sa ním liečia len papaláši.
"Vakcína" NIE JE LIEK.
Doteraz zomrelo po "vakcinácii"
viac ľudí, ako na kovid. CHCEME VIDIEŤ ZMLUVY s farmafirmami. Žiadne začiernené riadky.
Údajne sa krajiny zaviazali NELIEČIŤ!
UKÁŽTE ZMLUVY FAŠISTI.
Ideš do IGNORE, do CHLIEVA, medzi TROLLOV.
JE TAM 50 ks odpadu s rôznymi nickmi.
STRETNEŠ SA MOŽNO SÁM SO SEBOU.
Odporúčame