Ulm, kto vám to všetko rozbil na cimpr-campr?
Nie náhodou vy sami?
Od volieb samé špinavé kauzy.
Porušovanie ľudských práv a slobôd, Ústavy SR, práva, atď. KTO TO BOL?
Na bezpráví, ktoré táto koalícia nastolila nemôže existovať právny štát.
Poďakujte svojim lídrom, aj okupantke paláca, ktorá vás kryla.
DOSŤ!!!! TAKA JE VÔĽA ĽUDU, TU VLADNE ĽUD A VY STE NAŠI ZAMESTNANCI.
MÁTE VÝPOVEĎ!
Ani ZRUŠENIE REFERENDA VAM NEPOMÔŽE.


