https://m.facebook.com/photo.php?fbid=297417…
Porisko, vraj je Vladimír Pčola NEVINNÝ.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=297417…
Porisko, vraj je Vladimír Pčola NEVINNÝ.
https://m.facebook.com/zomriofficial/photos/…
Sú pod antidepresíva mi, fúkajú si rany, alebo kujú pikle!!!!
Momentálne na čt2 diskreditujú amíci PUTINA.
Aspoň sa dezoláti niečím utešia.
Tlačovka Smeru. Má grády, hlavu a pätu.
Porovnajte si s čajovú tlačovkou strany Hlas.
Na FB u Erika Tomáša mu ľudia v diskusii vyčítajú, prečo nie sú razantní ako Smer, atď.
Zdá sa, že sa teda odhodlali a urobili tlačovku.
Pellegrini sa snažil byť ostrejší, vytýkal p-rezidentke účasť na utajenom stretnutí...
Jemu táto poloha nesedí, nemá to v povahe.
Osobne mi je ľúto, že Erik Tomáš neostal v Smere.
Nepasuje mi k slizúňovi Rašimu, ani ku vlažnej Sakovej. Škoda, že Fica zradil aj Kmec. Stal sa z neho príliš silný liberál.
Koho? Škaredá a sprostá pod nickom krásna a múdra?
Koho?????
https://www.eurorespekt.sk/rozviazane-ruky/
Názor Jany Teleki celkom korešponduje s tým, čo hovorí Fico.
Aj nick MIKED obhajuje teroristov???
Celkom určite je aj milovníkom ZLOČINECKEJ ORGANIZÁCIE NATO.
A bude voliť lúzu PS na čele s Bihariovou, milovníčkou hádzania kameňov.
Neviem, prečo Irena navádza na hádzanie kameňov.
Jej partner Milo, pracujúci pre Globsec by jej vedel zaobstarať niečo efektívnejšie..
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Áno, je to terorista.
Hanba všetkým vo vláde a PRESSTITÚTOM, ktorí ho bránia.
Hnus.
Prasavič je naozaj adekvátne meno pre nacistickú sv.iňu.
Hanba všetkým, ktorí ho obhajujú!!!!
Reakcia na NICK TRABANT
Teraz máš pravdu, aj keď si chcel pod.je.bávať.
Údajne sa mu vrátil špión Tom Nicholson.
Údajne je opäť na Slovensku.
Kto umrie???
https://www.saveurope.cz/petition
PODPORTE EURÓPSKU PETÍCIU PROTI MIGRANTOM, ZDIEĽAJTE.
Oraj, keby si vymenoval VŠETKÝCH, môžem súhlasiť.
Ale keď nevidíš, že niekoho nasilu obviňujú manipulatívne a ešte bliakaš na opozíciu, tak si taký istý od.roň ako táto banda, čo je pri moci.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Nehanbíte sa, presstitúti, stvoritelia tejto vlády, stvoritelia okupantky paláca. Nehanbíte sa. Preto podporujete ZLOČINCA, ktorý sa tvári, že je novinár.
Hanba vám.
https://www.saveurope.cz/petition
PODPISUJTE PETÍCIU EÚ za ochranu pred migrantmi.
ZAPREDANCI presstitúti.
Tu budú vaše podpisy užitočné.
Toto je Kovařík. V akcii pomáhať a chrániť.
Kovařík: trestné oznámenie na Kovaříka za fyzické napadnutie účastníka konkurzu.
To je podÚROVEŇ.
Môžu dostať policajti nové uniformy.
Môže Kovařík s Mikulcom dosiahnúť, aby na uniformách nemali IČ ani meno.
Aj tak si ho skrývajú.
Doporučujeme im nosiť zázračný plášť, aby CELKOM ZMIZLI.
Koho chránia?
https://m.facebook.com/pg/harabinstefan/post…
HANBA VÁM ZAPREDANÁ MAFIA.
Odporúčame