Echoes:
Čo tým chceš povedať, že "preto chodil peši?"
Akú súvislosť má pešia chôdza s jeho ne-obľúbensťou?
Ne-obľúbený bol kvôli povahe a mal na triku kauzy.
Echoes:
Čo tým chceš povedať, že "preto chodil peši?"
Akú súvislosť má pešia chôdza s jeho ne-obľúbensťou?
Ne-obľúbený bol kvôli povahe a mal na triku kauzy.
Jako předseda vlády byl Palme celkem kontroverzní. Nevyhnulo se mu několik skandálů, k ostatním politikům dokázal být řádně arogantní a dával jim okázale najevo svou mentální převahu. Protože se určitě hned nabízejí paralely z politiky české, dodejme, že například pojem „národní zájem“ si Palme nikdy nevykládal tak úzkoprse, izolacionisticky a obranářsky, jako je zvykem v české kotlině, ale jako aktivní snahu ovlivňovat mezinárodní události v mnohem větší míře, než by odpovídalo velikosti jeho neutrální země. A je možné, že právě toto se mu stalo osudným.
A potom Smeráci hlasujú v rozpore s tým, čo tvrdili?
Chcem vysvetlenie.
Ale voliť ich nebudem.
NEZNÁŠAM ich falošnosť a obzvlášť tú v EÚ!!!!
Nie sú schopní hlasovať v prospech SK.
Na protislovenské záujmy jednoznačné NIE!
Oni maximálne NEHLASUJÚ!
Voliči Smeru, ktorí ste na FB, vydiskutujte si to s Blahom. Myslím, že za to nemôže, on jediný idealista, "Peter Pan" má ako tak čisté srdce.
Ľuboš Blaha napísal srdcervúci príspevok:
Blaha FB: Ľuboš, ste zradcovia
A zastávajú sa aj bieloruských náckov ako Prasačenko.
https://www.eurorespekt.sk/francuz-ktory-pre…
Tentokrát to prehnal, bol si u Macrona žehliť prúser.
Ktovie, kto hradil súdne trovy, keďže Igorodie je bezdomovec. Výplata ide na účet Paule. Keď sa spustil s Kalavskou, pripomenula mu, kde je jeho miesto.
Žije bez sociálnych dávok, alebo z milodarov?
Toto sa ti podarilo!
Keď jej to Kočner na 1 legendárnej tlačovke vyhodil na oči, Vagovič a Bárdy ho išli zožrať zažíva.
To boli časy! Lipšicove stádo rozsekané na padrť!
Ponížené!
Kontroverzný, obyvatelia ho nemali radi.
Kto ho bude hľadať???
Ak zmizne zo Slovenska.
Tá slúži us ambasáde.
No musím uznať, že obhajuje vyvrheľov, uchýlov a pod., takže mu možno zaochká a zachrochtá.
Možno po mačacom šampóny má čisté chlpy a vlasy.
Inak je to zrúda. Tú vnútornú špinu nejde vyčistiť.
Bohvie, či sa Pčoly s Krajniakom potešili, že prípad prebral Žilinka?
Dúfali že gambatý ich vyseká...
A teraz to má v rukách LEV ŽILINKA.
To je pajzel pre latentných sebevrahov.
Chrochtomila? Hľadá chrbtovú kosť, lebo bez nej sa už neudrží, váľa sa po zemi.
V debate o Herákovi zmizli príspevky, hlavne tie, ktoré sa zmienili o chrochtomile, že ho vyznamená za šírenie liberálneho bahna.
A všetkých sexuálnych úchyliek.
A o tom, či kolík nerobila sadomaso vedúcu?
Atď.
Bravooooo NEpravda.
Obhajovať nácka z Bieloruska to ti ide...
+++++++++
Raz nás odchytia a začipujú všetkých.
AJ DETI!
Nechcem vakcínu.
Ale ak teraz prepasiem Sputnik, tak ho už nedostanem.
Štefan, my čakáme na SPUTNIK kvôli najmenším nežiadúcim účinkom.
Máme však takú "hlbokú dôveru" v tento štát, že máme celkom obavu, ČO BUDE V OČKOVACEJ FĽAŠTIČKE???
Je nám fuk, že ho nechcú akceptovať!
Ako to ZARIADIL ORBÁN???
MAĎARSKÝ PAS NEOBSAHUJE ÚDAJ O DRUHU VAKCÍNY.
Maďarsko používa 4 typy vakcín, aj čínsky Synopharm, aj Sputnik.
To ma niekto šťastie na rozdiel od Slovákov.
Odporúčame