Richard Mark:
Lipšic je podobný deviant ako predseda NRSR Kollár.
Ktovie, či nie je aj pedo.fil.
Sa na neho pozri a musíš zvracať.
Slizúň a-morálny.
Richard Mark:
Lipšic je podobný deviant ako predseda NRSR Kollár.
Ktovie, či nie je aj pedo.fil.
Sa na neho pozri a musíš zvracať.
Slizúň a-morálny.
Žeby hlušil dôchodcov AJ NAPEŠO???
Skôr by to dosiahol zhnitým deviantským dychom.
Spýtaj sa Lipšica, KTO MU DAL KĽÚČE OD VALKOVHO TREZORU.
ZDROJ: JANA TELEKI.
POZOR, ÚDAJNE SA VRÁTIL TOM NICHOLSON!!!!
Kto zomrie?
REDAKTORI PRAVDY SA POSTAVILI NA STRANU VOJNOVEHO ZLOČINCA - VRAJ NOVINÁRA!
HANBITE SA.
DOSŤ ZLA STE NAROBILI PRED VOĽBAMI, PRESSTITÚTI.
ŽIADNA SEBAREFLEXIA.
STRÁCATE POSLEDNÉ ZÁBRANY?
ZA KOĽKO MESAČNE DOKÁŽETE POZRIEŤ NA SEBA V ZRKADLE BEZ TOHO, ABY STE SA NEOPĽULI???
Area52, máš od mňa +.
Napriek tomu sa odvažujem dúfať
v LEVA Žilinku.
Koľko ľudí vrátane maloletých a študentov, ktorí sa MUSELI zúčastniť protestov "SLUŠNOĽUDÍ" bolo na protestoch? Koľko "potvrdila" Tódová?
Dajme tomu cca 160 000.
A koľko ľudí podpísalo petičné hárky?
Skoro 600 000!
Presstitúti, prečo nebojujete za DEMOKRACIU?
Keď ju vymenoval agresívny zločinec, tak menovaná bude tej istej krvnej skupiny, však Kovařík!
PRAVDA SA PRIDALA K OBHAJOBE BIELORUSKÉHO "NOVINÁRA" a k tomuto hrdinskému (zavrhnutia hodnému) činu ani neotvorila diskusiu!
Hanba Pravde!
Oraj:
https://www.eurorespekt.sk/matovicovic-kostl…
https://www.eurorespekt.sk/hrubalove-alibi-v…
Kto riadi mafiánsku chobotnicu?
Mnohí z 10 účastníkov schôdze v pivnici chobotnicu VYUŽÍVAJÚ.
Už len zvolanie schôdze je v ROZPORE s platným zákonom, lebo chýbal zástupca opozície!
Krásna vizitka Lipšica a Žilinku a okupantky Pionierskeho paláca!
Účelovým porušovaním zákona z ich strany sa očistí čo?
Len sa v dôveryhodnosti prepadajú stále hlbšie do bahna!
Fico poukazuje, pýta sa. Máme právo na ODPOVEĎ. Nie počúvať kecy a zahmlievanie.
Vyťahujú sa len kauzy týkajúce sa opozície
Kedy už bude súdnictvo nestranné?
Nesľuboval Žilinka, že sa bude biť za dodržiavanie práva ako LEV?
A potom sa zúčastní na schôdzi 10 v pivnici SIS.
Už len zvolanie tejto schôdze je PORUŠENÍM zákona.
Veru, ideme z blata do kaluže.
Keď chobotnicu riadi sám špeciálny prokurátor!
Landi:
Ty sa na to pozeráš zaujato,
stojíš na strane PORUŠOVATEĽOV zákonov.
Tu sa dejú veci, ktoré svedčia o existencii chobotnice riadenej Lipšicom.
Každý normálny občan si praje, aby sa DODRŽIAVANIE zákonov týkalo všetkých.
Ako chcú títo 10 konšpirátori VYSVETLIŤ to, na čo sa Fico pýta?
My máme nárok to vedieť!
Nepotrebujeme kecy o tom, že sa jednalo o "mŕtvych prípadoch", resp. o dôležitých veciach...
Už SAMOTNÉ ZVOLANIE schôdze je PORUSENIM ZÁKONA!
Čítaj, pre toto si myslím, že hlavou chobotnice je Lipšic. Dokazovanie bude ťažké.
https://www.eurorespekt.sk/matovicovic-kostl…
https://www.eurorespekt.sk/hrubalove-alibi-v…
Najväčší podvodníci sa spojili.
Nie je to trestný čin zosnovania zločineckej skupiny?
Kto riadi mafiánsku chobotnicu?
Matovič ju zneužíva.
Lipšic ju podľa Fica riadi.
Pozrite, ako sa POTICHU zmenil zákon, aby sa podvodníkovi Matovičovi nič nestalo.
https://www.eurorespekt.sk/matovicovic-kostl…
A ešte názor na Hrubalu:
Ako to vysvetlia na schôdzi NRSR?
Kto kryje Matoviča a mení zákony v jeho prospech, resp. na jeho ochranu?
Je hlavou chobotnice Lipšic, ako tvrdí Fico?
https://www.eurorespekt.sk/matovicovic-kostl…
Kto pomáha MATOVIČOVI?
Kto je hlavou chobotnice?
Fico vychádza s myšlienkou, že hlavou chobotnice je Lipšic.
https://www.eurorespekt.sk/hrubalove-alibi-v…
Názor Jany Teleki na Hrubalu.
Odporúčame