Toto je chobotnica, ktorú skutočne musel riadiť niekto iný, ako Matovič.
Fico sa domnieva správne, že hlavou chobotnice je je gambatý.
Toto je chobotnica, ktorú skutočne musel riadiť niekto iný, ako Matovič.
Fico sa domnieva správne, že hlavou chobotnice je je gambatý.
Tvoj príspevok zásadne mení pohľad na účasť p-rezidentky.
Jej vyjadrenia, že rokovali o mŕtvych záležitostiach dostáva ďalšie trhliny!
Účasť Žilinku bola zrejme zastieracím manévrom, keby na stretnutí nebol, ťažko by obhajovali stretnutie týchto maloMOCNÝCH.
Pravda sa ukáže.
Akože on nič, on muzikant?
Veď síce robí bububu, ale hlasuje a drží koalíciu na veky vekov amen, do posledného centa
++++++++++++
Komplexný pohľad na otrasný stav, v akom sa Slovensko nachádza!
Odkiaľ sa to médiá dozvedeli?
Žeby jeden s veľkou gambou informoval M.Tódovú?
Ani jeden účastník stretnutia nie je dôveryhodný.
Čo myslíte, kto z nich je zradca?
Samé kecy, Richard Sulík!
My nepodporíme, my odídeme, my nesúhlasíme, my sme unavení, blá blá ako Tabak.
A skutek utek.
Na tvoje jalové vyhrážky sme už zvyknutí.
Na margo väznice odporúčam každému, aby si na stránke ria.ru vyhľadal informácie a fotografie (aj videá), v akom zariadení si odpykáva trest Navalený.
A Korčok, okupantka paláca a vlastne celá koalícia napádajú Rusko, uvaľujú naň sankcie okamžite, keď si grázel Navalený vymyslí, že mu napríklad tŕpne noha!
Ja mám aj dalekoodbratislavy, najlepsipsychiater, vilusko
Ktorá sa fotí v póze "ako hlboko som klesla".
Váľanie sa po koberci je jediný záber okupantky, ktorý vystihuje jej postavenie.
Tak ju vidia Slováci, ale aj jej šéfovia z ambasády za ostnatým drôtom!
Padnutú na zem!
Bodaj by mal Harabin pravdu!
Crash371 dík za video!
Znie to krásne!
Chýba len taká maličkosť ako dôkazy.
Teším sa, že rastú preferencie Smeru.
Prajem si, aby boli špinavosti v politike, ktoré páchajú naši zamestnanci politici VYŠETRENÉ A POTRESTANÉ.
Španieli majú býčie zápasy.
Slováci majú politické hry.
Matovič je namočený aj v škandále obohacovania sa.
Jana Teleki rozobrala investície Pavlínky v Arce.
Uvádza o.i. dva závažné údaje:
1. Zrušenie zákona ku dňu 1.1.2021, ktorý riešil postih tých, ktorí sa činu obohacovania dopustili.
2. Je zarážajúce, že LEV ŽILINKA nekoná!
V prípade Matoviča ide o princíp snehovej gule. Už sa na neho lepí toľko preukázaných špinavostí, že mu už hádam len papier od psychiatra zachráni kožu.
Trochu sebareflexie sa dá očakávať od rodiny Kuciaka. Tým dôjde, kto je za smrťou ich syna a KOMU-ČOMU jeho smrť poslúžila
Zlatica Kušnírová v permanentnom alkoholickom rauši je hrdou členkou Oľajna a memoruje dookola táraniny o Kočnerovi a Zsuzsovej...od nej sa nedá čakať ani štipka sebareflexie.
Taký istý prípad je smrť vojaka Kemlageho!
Krpatý sadistka s modrou knižkou ho nechal umrieť v kasárňach.
Netreba zabúdať na právnika Krivočenka, ktorého Krvavá Mary nechala zomrieť bez poskytnutia lekárskej pomoci.
Dúfam, že rodina podala na ňu trestné oznámenie!
To keby mal Navalený vetry, už by celá vláda uvaľovala na Rusko sankcie!!!
Mazák, haraburda, ktorá si dovolí vyhlásiť, že v núdzovom stave ÚSTAVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEPLATÍ!
Pravdou je, že Remišová nie je inteigentná a do vrcholovej politiky nepatrí.
Nakoľko si je vedomá následkov svojho počínania?
Riadi ju Mastný vlas? Alebo riadi Žaluďov samostatne? Táto strana sa určite rozpadne.
A brutálne inteligentná Verona skončí v tej strane, z ktorej vzišla.
Ak chápe, že ju Žaludi nechcú, potom je jasné, že robí všetko pre to, aby si zachránila kožu - kolaboruje s Oľano!
Len tam nájde útočisko, v zberni bezmozgovcov, v strane Oľano.
ZATIAĽ MIEROTVORCOVIA NEOSTALI...KEDY SA ROZHODNÚ OSTAŤ?
Combett, presne si toho smrada, ktorý dnes slúži pod nickom Viluško vystihol.
Keby sa opakoval rok 1968 vykrikoval by "Vitajte, bratia".
Odporúčame