Cítim s nimi!
Navyše olympijský výbor hľadá zámienku, prečo Rusi nemajú košér národné dresy! Vraj pripomínajú ruskú zástavu, atď...
Zdroj: ria.ru
(rezultát nepoznám, snáď sa nájde kompromis).
Cítim s nimi!
Navyše olympijský výbor hľadá zámienku, prečo Rusi nemajú košér národné dresy! Vraj pripomínajú ruskú zástavu, atď...
Zdroj: ria.ru
(rezultát nepoznám, snáď sa nájde kompromis).
PS: na margo života v Bielorusku: kvalitné potraviny, školstvo na vysokej úrovni a úplne zadarmo zdravotná starostlivosť, nedoplácajú na žiadne lieky! Čudovali by ste sa, ako liečia zriedkavé choroby! Osud svojho dieťaťa opísala 1 blogerka. Zistenie choroby: 200 000USD.
Ročné poplatky za lieky pre dievčatko 1milión USD. Dieťa má 13 rokov a dobre prosperuje. Rodina nezaplatila nič, všetko platí štát. Oni vôbec nepoznajú, čo je doplatok za lieky!
Každá škola má BAZÉN. Krúžky zadarmo!
Žije tam veľa Slovákov. Pochvaľujú si.
Samozrejme, že to ctiteľom us ambasády nedá spávať!
++++++++++++++++ David
Toto vypustí bezmozgovec, ktorý sa domnieva, že je nejaký "človekkk, pôvodom z nejakého aleže skrz na skrz TOTALITNÉHO SLOVENSKA!
Ďakujem za blog, z ktorého mám pozitívny pocit.
Nepochybujem, že tí, ktorí žijú v abnormálnej kovid totalite na Slovensku, budú kydať na Bielorusko.
Veď Bielorusko je totalitný štát, treba ho ZNIČIŤ v štýle Ukrajina! To bude úspech euroamerických ratlíkov!
Verím, že sa im to nepodarí. Dokonca závidím Bielorusom prezidenta, ktorý sa stará o svoj národ. O ňom nemôžme povedať, že je okupant Pionierskeho paláca. Že bez povolenia us ambasády ani necekne!
My, ktorí sme vazali vo vlastnom štáte!
My, ktorí máme p-rezidentku, KTORÁ SI JE UZ TETAZ ISTÁ, ŽE ÚSTAVNÝ SÚD ZAKÁŽE REFERENDUM BUDEME KYDAŤ NA BIELORUSKO, že je tam totalita.
Schizofrenici, zaslepenci, otvorte oči, preberte sa!
Radšej hasičské autá,
ako MERCEDESY pre bandu vo vláde.
Masážne sedadlá, vyhrievané...
Koľko MY zaplatíme za autá, vodičov, poistky?
Nové uniformy pre policajtov, vyše 300 miliónov Kolíkovi na reformu, plus okráda štát...
BRAVÓ Kaliňák, tieto autá sú užitočné!
EÚ platila, tak čo tu dezoláti riešia?
Že sú málo využívané?
Veď chvála Bohu!!!!
Id.ioti, chcete, aby HORELO?
Kalman, matoovce veria, že testy liečia?
Ešte daj nejaký drist, nech sa pobavíme, ty ovca.
Testy sú na 2 veci:
Aby Psychoš zarobil a aby týral nepresnými a nevhodnými testami ľudí.
Úbožiak garp, Smer logo legálne odkúpil a legalizoval pre každého smrada, ktorý už ozaj kope len aby kopal - pritom sa len zhadzuje...aaaach aké matovičovské.
Keby skryli Nicky aj pre TROLLOV, aj pre OVCE, každý by ich odhalil...
Sú také plytkosprosté.
Kutuzov, ignoruj toho TROLLA, to, na čo sa ťa pýta má tento mozgovou poddimenzovaný troll v texte článku!!!!
Zapojil sa do debaty bez toho, aby vedel K ČOMU SA TU DISKUTUJE.
Dezolát a prznič diskusií.
Kalmanb:
V Rakúsku má vybavenie každá dedina.
Nesťažoval by si sa, keby 2 obce autá nemali?
Vybavenie obcí hasičskou technikou bolo zmysluplné a bola to výborná investícia.
K nákupu sa vyjadrili odborníci.
EÚ zaplatila. O čo ide?
No, kedy sa Zurian "zasamovraždí" legálne držanou zbraňou?
Odpoveď vie banda kriminálnych živlov, ktorá sa včera stretla!
Áno, Tvoje svedomie.
P-rezidentka drzo klame, vyjadril sa Chmelár
++++++++++++++++++
Reaguje RTVS: dojemným videom ako sa úbohí Izraelci musia brániť.
Veď Palestínci, zahnaní na maličké územie bez základných životných potrieb, vraždení, SÚ TÍ ZLÍ.
HANBA TI KORČOK!
Na výkon funkcie ministra zahraničia NEMÁŠ!
Si obyčajný lotor obhajujúci NÁSILIE, ŠTÁTNE PREVRATY a prekrúcaš pravdu!
Blaha ťa žiadal, aby si predložil zoznam, komu konkrétne vláčiš naše peniaze do Bieloruska. A komu v Bielorusku prispievajú našimi peniazmi mimovládky. Sme zamontovaní v pokuse o atentát na Lukašenka?
Zasahuješ vo Venezuele, kde si SÁM rozhodol, že uznáme bábkového prezidenta. Utŕžil si hanbu!
Odvolávaš ruských diplomatov!
Kvôli zneužitie kauze Vrbětice!
O Sputniku vykrikuješ, že hybridná zbraň!
HANBI SA!
RATLÍK, ktorý sa hrá na ministra?
Samému zo seba ti musí byť zle, ak si čo len trochu PRÍČETNÝ.
NESÚHLASÍM, aby si sa vyjadroval v mene SLOVENSKA!
NA TOTO SI MANDÁT NEDOSTAL.
Patríš na psychiatriu, tam sa hraj na Napoleona.
20.5.2021 bol Fico hosťom v Infovojne.
Dostal otázky ohľadom Lajčák, Korčoka.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Prečítajte si príspevky CHMELÁRA na FB.
Tvrdo bráni palestínsky ľud.
Má viacero príspevkov na túto tému.
Čo si za to zaslúžil?
Vraj je extrémista, extrémny ľavičiar, atď.
Ukrajinský dron nezabil chlapčeka v Donecku.
Izrael sa LEN BRÁNI.
Prosím Tchorčoka, nech sa preberie z raušu!
Nech tie kraviny, ktoré hlása, nehovorí v mene Slovenska.
Odporúčame