Termín ukončenia výnimky exministra Krajčiho lieku Ivermectin končí 1.8.2021.
Liek bol oficiálne povolený na liečbu kovidu.
Prosím, podporte petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM.
Petícia má len cca 12000 hlasov.
Je to žalostne málo, aby LENGVARSKÝ povolenie lieku Ivermectin podpísal.
Zatiaľ je to najlacnejší, najúčinnejší a najmenej škodlivý liek.
Kto nemá Info, navštívte stránku MESÍKA.
Ak má niekto strach z Ivermectinu, tak chcem podotknúť, že Ivermectin na rozdiel od vakcín nemá takmer ŽIADNE vedľajšie účinky, rovnako nespôsobí TRVALÉ POSKODENIE ZDRAVIA, ako mRNA vakcíny.
Dík a zdieľajte.
Ak nás bude aspoň 30000, bude to sila, pred ktorou bezcitný Lengvarský musí cúvnuť.


