Nenachádzam politika zo žiadneho spektra, ktorý by presunu dokázal zabrániť.
Sme gubernia, ktorej velí USA a zločinecká organizácia NATO.
Vláda nezmôže nič, ba až preochotne plní príkazy.
Pomôže len vycúvať z NATO.
Kto sa na to podujme?
Nenachádzam politika zo žiadneho spektra, ktorý by presunu dokázal zabrániť.
Sme gubernia, ktorej velí USA a zločinecká organizácia NATO.
Vláda nezmôže nič, ba až preochotne plní príkazy.
Pomôže len vycúvať z NATO.
Kto sa na to podujme?
https://www.eurorespekt.sk/pani-mocni-si-ned…
Niečo o "spevavcoch", ktorí spievajú "tú našu".
Chápeš, také metódy má Kovařík v krvi.
Už mu to chýbalo.
Len aby raz aj jemu niekto niečo nevykopol, s.ini
agresívnej.
Minúta ticha.
Na počesť mŕtvych káuz.
Ktoré podľa agentky us ambasády riešili...
Keďže neriešili živé kauzy, ktoré mŕtve kauzy ste Fiona riešili????
Jjhc:
Omylom máš do mňa plus.
Osláv to, lebo sa ti to ešte nestalo a dúfam ani nestane.
Hlúpy príspevok s hrúbkou.
DES.
To si celý ty.
Takže podľa logiky agentky us ambasády sa riešili MŔTVE KAUZY?
Prípadne bazén!
Prípadne sa Tódová snaží vo svojej nebetyčnej pýche obviniť Fica zo sledovania...
Veď po takej štetke neštekne ani normálny PES.
Writer, podľa tvojich príspevkov ťa považujem za inteligentného človeka.
Preto sa chcem spýtať, či chceš radšej HLAS+PS+SaS?
To bude KONIEC.... zbohom, Slovensko.
Oprava: Ándora Šándora.
Nemyslím si, že má niekto záujem niečo tutlať, ale mám vážne obavy z toho, čo sa na Slovensku deje. Toľko ľudí je vo vyšetrovacích väzbách a ľudí zatýkajú o štvrtej hodine ráno. Nebojím sa to nazvať gestapácko-eštebáckymi spôsobmi. Prísť si takýmto spôsobom po šéfa tajnej služby, ktorý nie je žiaden albánsky mafián a nemá v pláne ujsť, pretože dobre vie, že sa aj tak neschová? Keď ale spácha samovraždu policajný riaditeľ, tak mám obavu o to, ako sa na Slovensku po smrti Jána Kuciaka a jeho snúbenice začalo udávať. Určite je správne očistiť štátnu správu, no otázne je, čo sa vlastne čistí a kto to čistí.
PRAVDA, keď sa oháňaš citáciou Ándora Šátora, tak si nevyberajú len to, čo sa ti hodí.
To najpodstatnejšie čo povedal je, že to, čo sa na Slovensku deje pripomína eštebácko gestapácke metódy.
Pardon, nie si Kučera.
KIČURA
Kučera, asi je na tom lepšie tvoj menovec v base.
Ten, ak ho Kolík&co nepopravia, bude žiť dlhšie ako ty.
Prajem ti od srdca čo najkrajšie čakanie na blízku smrť.
O čo sa stavíš, že maximálne o 2-3 roky tu už nebudeš?
Area52: brilantný príspevok ++++++++++
JFoo: +++++++++++++++
Alebo kto chce kam, pomôžme mu tam.
Kým je vakcinácia relatívne slobodná, mám riskerov vaxerov na háku.
Žeby tam bol čip?
Čip z kovu?
NEVERÍM VAKCÍNAM ale ani všetkým hoaxom.
Tipos môže začať uzatvárať stávky.
Koľko ľudí tipne, že na Slovensku to bude nula?
PS: aj to, čo ukazuje štatistika je určite menej, než v skutočnosti.
Area52:
V sobotu priniesla Narkóza článok o tom, že veľvyslanec SK v Moskve Rehák sa nakazil kovidom po 2 dávkach Sputniku.
Neviem, kde to overiť.
N-arkóze sa nedá veriť.
Dík
Odporúčame