Výsmech (vy)volených na kvadrát (Je špajza naozaj prázdna? )
Výsmech tretí, nuž okupantka paláca radšej podporí Globsec, Cichanovskú, deviantov. Je to jej štandard, doma, aj v zahraničí.
Príklad:
Pri oslavách oslobodenia odignoruje veteránov, členov Zväzu protifašistických bojovníkov.
Pri príležitosti Dňa rodiny verejne "przní" pojem a význam rodiny.
A čo sa týka referenda: koho naozaj prekvapil jej postoj?
Ona je "čítačka", stroj na čítanie predchystaných príhovorov. Z nej vychádzajú len akési vzdychy a fučanie.
Ak sa však vyjadrí (takmer) spontánne, ukáže svoju zhnitú podstatu.
Je z ESET-U... snaží sa, aj v paláci našla miesto manželka Trubana, členov PS napchali na lukratívne posty. Robia si zázemie, budujú štruktúry.
Bihariová sa vyjadrila o referende hanlivo:
vraj je to len anketa.
Ja podporím referendum, aj voľby.
Lebo vidíme, že nepriatelia nespia.
Prajem si, aby sme im nedovolili " zmeniť DNA " nášho národa, navláčiť sem migrantov, presadzovať zvrátené LGBTQ ideológie, ktoré finančne podporujú, ale napr. Maticu slovenskú nie.