Fico nemá odvahu navrhnúť odvolanie Lengvarského za sabotovanie Sputnika?
Ani za to, že štátny tajomník ministerstva zdravotníctva prevádzkoval MOM-KY, za ktoré inkasoval 600 000€?
Lengvarský arogantne odpovedal poslancovi Kuffovi v NRSR, že jemu stačí, že štátny tajomník MOM zavrel!
Fico nemá odvahu odvolať Lengvarského za to, že za čias jeho riaditeľovania v Ružomberskej vojenskej nemocnici boli zamestnancom zabavené mobily, aby nemohli filmovať/fotiť brutálne zaobchádzanie s Lučanským?


