Matka dieťaťa nech podá trestné oznámenie.
Postup ako postupovať nájde na stránke p. HARABINA.
Sú to zvery.
Matka dieťaťa nech podá trestné oznámenie.
Postup ako postupovať nájde na stránke p. HARABINA.
Sú to zvery.
Všetci ministri ODSTÚPTE!
Nám bohato stačí na zarezanie Slovenska 1 multifunkčný idiot.
Ušetríme na platoch ministrov a chode ministerstiev.
Doležal práve chystá letisko v BA na predaj, tajne prepúšťa.
HnUSakom a EÚ je to málo.
Začínajú vŕtať do Moldavska!
Hľadajú klon Navaleného a Cichanovskej a rozbijú to tam podľa tradičného scenára!
Cieľ je daný - oklieštiť a ZNIČIŤ Rusko!
Keby bol schválený zákon o povinných psychotestoch, mohli sa Matoviča zbaviť.
Otázne je, KTO by psychotesty robil?
Nejaký podplatený psychológ by z neho spravil génia!
Hnutie Republika predkladalo návrh na povinné psychotesty pre politikov. V 2 čítaní sa zaslúžila o neprijatie strana SaS a hnutie Oľano.
Zásadne protestovala Zemanová, klinická psychologička.
To len na margo.
Zazneli invektívy, že Suja bol podmienečne odsúdený. Ako si dovoľujú oni predkladať takýto zákon. Vysvetlil, že išlo o autonehodu 3 áut na Šturci, pričom mal spolujazdec zlomenú ruku.
Bolo by sa treba zamyslieť, čo za schizofrenici sú SaS. Veď raz na Matoviča nadávajú, raz ho chránia. Bol to dobrý návrh, neprešiel o cca 8 hlasov.
Tak nech Sulík teraz čuší.
Žeby bola "cesta Matoviča do USA chybou" len preto, že vyfúkol Sulikovi kšefty?
ONI VŠETCI SÚ CHYBOU.
Slovensko vykrváca, ak budú takíto ľudia volení!
(PS: v pripomienkach nikomu nevadilo odsúdený Lipšic ŠP).
Koloseum, nie si ty jeden z týchto gigantov?
Osuský?
Benčík?
Dostál?
Všetci sú hlúpi, len tá, čo večne tisne a tlačí je lietadlo.
Žeby foto pod názvom "Ako hlboko som klesla", alebo "Pýcha predchádza pád."????
Včera vkladal Bárdy do úst p-rezidentke do úst (v článku) slová približne takto:
Zuzana Čaputová je toho názoru, že referendum nesmie byť zneužívané.
Ako by to vyzeralo, keby súd vyhlásil rozsudok a občania by ho referendom zrušili?
Čo viezlo dnes slovenské lietadlo do Izraela?
Podpaľuje bieloruské lesy?
Vraj tam majú lesné požiare.
PS: Rusko odsúdilo neprimerané zasahovanie EÚ do politiky Moldavska.
Žeby bol na obzore ďalší štátny prevrat (majdan)?
Držte sa pán prezident suverénneho štátu!
My tu máme len onuce, štekajúce čivavy, proamerických ratlíkov a milovníkov zločineckej organizácie NATO. Čerešničkou na torte je okupantka prezidentského paláca, tzv. p-rezidentka...
Také nuly ako tchor, jaternica, modroknižkár, Valášek, Šimečka, po-KLUS sú len uchylné sa.distcké onuce, ktorými opovrhuje každý slušný a normálny Slovák, ktoré majú nulitný význam pre EÚ a NATO!
Handry na podlahu majú väčšiu hodnotu.
Putin je už 2. X navrhnutý nobelovym výborom na Nobelovu cenu mieru.
A bolo by načase, aby ju dostal.
Veľký politik, skvelý prezident!
Odporúčame