+++++++++++++++,
Mám 1 výhradu: urazil si deti.
Normálne sa ani deti nesprávajú tak schizofrénicky ako koalícia.
Iba ak psychicky narušené zo špeciálnej školy.
+++++++++++++++,
Mám 1 výhradu: urazil si deti.
Normálne sa ani deti nesprávajú tak schizofrénicky ako koalícia.
Iba ak psychicky narušené zo špeciálnej školy.
Oliver, výborný blog, vďaka.
Chýbali by mi tvoje články, lebo odvšadiaľ na nás útočí provládna a vakcinačná propaganda.
A platíme to MY, tá bezmocnosť má frustruje.
++++++++++++++++++
Čaputová, Kolíková, progresívci a kadejaké mimovládky majú cieľ a to je adopcia deti homosexuálnymi pármi.
Návrh KOTLEBOVCOV, aby to zákon neumožnil, bol zamietnutý zo stola. Homosexuálne páry sú dokonca ochotné si deti kúpiť!
Význam rôznych ochranárov by bol pozitívny hlavne v rómskych osadách!
Cudzinec+++++++++++
Nech to je aj zo zištných dôvodov, nebyť Fica, tak táto vláda by to mala veľmi ľahké.
Vadia sa ako sliepky o sopeľ, ale keď ide o prachy, spoja sa idú ďalej.
Smer robí naozaj dobrú opozičnú politiku, ostatné strany sa síce snažia, ale výtlak majú menší.
V tejto situácii si vážme každého, UHRÍKA, ktorý maká v Bruseli, Mazureka, atď.
Snáď sa urobí aj protest, už by bolo načase.
Čudujem sa každému, kto týchto primitívov nedal do chlieva IGNORE.
Odporúčam.
Ďakujem MeinGeist+++++
Len dodám, že na propagáciu vakcinácie sa míňa nehorázne množstvo verejných zdrojov, len Markíze vyplatil Lengvarský 900 000€.
Čarnogurský upozorňuje, že Dzurinda je stále politicky činný a je nebezpečný.
Bohužiaľ, aj Štefanec, ktorý je viac skrytý pred zrakom slovenskej verejnosti.
Vždy milo prekvapíte, obdivujem vašu obrovskú fantáziu, ste veľmi plodný autor.
Z každej básne vyžaruje človečina, ste znalec života.
Tvorbu nemáte vyumelkovanú, je taká "chlapská", čo ja veľmi kvitujem.
Ďakujem!
U mňa je úbožiak každý, kto si dáva pichať podmienečne!!!! schválený mRNA sajrajt.
Ak povinnú vakcínu, tak SPUTNIK.
Ale ten pomaly vyexpiruje, Lengvarský sabotuje jeho použitie a všetky liberálne či progresívne médiá HO CIELENE DEHONESTUJÚ!!!
Žeby bol protimatovičovec aj modroknižkár, ktorý sa venuje presunom vojsk po našom území?
Údajne existuje na FB stránka, kam prispievajú svojimi osobnými skúsenosťami tí, ktorí sa dali očkovať. Niektorí ani potiaže nenahlásila.
Nie som na FB, viac neviem.
21:57 Odyseus,
chlapci z Infovojny sa chystajú dať otestovať paličky na Ag-testovanie. Len pre zaujímavosť, čo to všetko obsahuje.
Veľmi veľa ľudí má následkom vynúteneho opakovaného testovania krátkodobé až dlhotrvajúce následky.
Slzenie z očí, pichanie v ušiach, sekrét z nosa podobný nádche, atď.
Nikto sa tým nezaberá.
Toto akoby bolo napísané o Jahodníckych hájoch v Martine.
Vyzerá to ako mesačná krajina.
Tí, ktorí sa prídu pozrieť do skanzenu, sa určite už nikdy nevrátia.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
6 miliónov € na drony
Najnovšie nás budú sledovať dronmi?
Odyseus, to je také smutné, akí sme pasívni, manipulatívni.
Na druhej strane ja volím a praktikujem PASÍVNY ODPOR.
Dá sa to.
Odporúčame