Výsledky "úspešných" vakcín.
Vakcíny NELIEČIA a NECHRÁNIA.
Snáď len SPUTNIK.
Títo ľudia, ktorí sú ZAOČKOVANÍ, budú prenášači.
Výsledky "úspešných" vakcín.
Vakcíny NELIEČIA a NECHRÁNIA.
Snáď len SPUTNIK.
Títo ľudia, ktorí sú ZAOČKOVANÍ, budú prenášači.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/21/juraj…
Tu máš. A zobuď sa. Vakcíny NELIEČIA a NECHRÁNIA.
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
PROSÍM PODPORTE PETÍCIU ZA LIEČBU KOVIDU IVERMECTINOM. Zdieľajte.
Vakcíny NELIEČIA a NECHRÁNIA.
Všimli ste si, že nás okrem PICHANIA podmienečne schválenými vakcínami vôbec nechcú účinne LIEČIŤ?
Vakcíny nie sú LIEK, ANI OCHRANA.
Prosím podporte petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM, ZDIEĽAJTE.https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu…
Pokiaľ nebudú kovid liečiť, budú nás šikanovať.
Mikas predsa opäť ponechal NÁHUBKY V EXTERIÉRI AJ V INTERIÉRI.
Dnes deti už nesmú mať ani soplík, hneď sú podozrivé.
Otras!!!!
Kedysi aj počas chrípkoveho obdobia všetko fungovalo NORMÁLNE.
Už sa všetci zbláznili, učiteľky robia paniku, že sa BOJA. Veď majú ASTRU, tak čoho?
Pravda si zase neodpustila dehonestovať Sputnik!
Novinári, "svetová" veľmoc bite do Sputnika, to je také demokratické!
Turisti sú vydieraní.
Maďarsko privíta tých, ktorých ostatní odmietajú. Aj Monako.
Toto už nie je normálne, takúto segregáciu v 21. storočí zavádzať.
Za článok ++++++++++
Osobne som PROTI koaličným zmluvám!
Poslanci sľubujú hlasovať v súlade so svedomím? To ako fakt?
Treba tento nešvár odstrániť.
Akú oporu a v čom konkrétne má tzv. koaličná zmluva?
:)))))
Ani Klusa, Valáška, Osuského, a bandy PS.
Deltoid, čo s tým Globsecom????
++++++++++++++++
Nebol to náhodou Mazák, ktorý sa vyjadril, že v núdzovom stave Ústava SR NEPLATÍ?
PS: slušný sudca by mal vnútorný problém prijať Kolíkovú na poste ministerky spravodlivosti.
K tvojmu článku mám len 1 výhradu:
Kyriakidesová má korupčný škandál, má problém vysvetliť/vyvrátiť, že nebola podplatená.
Ona totiž akože "bojuje" za liečbu kovidu, ale len tými liekmi ako REMDESIVIR, alebo Blaminivab
( názov je asi nesprávne, neviem si ho zapamätať, aj tak sa o ňom píše, že je údajne neúčinný).
Oprava: Bokovej zo SHO...
Všetko je postavené na hlavu!
V obchodných reťazcoch kovid nie je, v malých predajniach áno.
Tak isto aj s časom od-do, kovid pozná hodiny?
A ľuďom to síce vŕta v hlave, no podvolia sa.
Nechajú týrať vlastné deti. Bojovej zo SHO telefonovali matky, že do niektorých škôl zavítali psychológovia, ktorí ovplyvňujú názor detí na vakcináciu! Pozor na to, aby nezačali odoberať "neuvedomelým" rodičom deti, ako sa to deje v Británii, Švédsku, Nórsku. Idú na to mazane.
Prosím vás, PODPÍŠTE PETÍCIU ZA LIEČBU kovidu Ivermectinom. Zdieľajte.
Vakcína NIE JE SLOBODA.
Naopak, vakcína je NESLOBODA.
Za blog ++++++++++++
Slováci sú vedomo a podprahovo manipulovaní.
Pripadá mi veľmi smutné, že väčšine akoby zakrnievali mozgy. Resp. sa domnievajú, že boj o účinnú LIEČBU, na ktorú máme zo zákona nárok,
niekto vybojuje za nich.
X-krát na rôznych diskusiách prispievam upozorňovaním, že o chvíľu vyprší podmienečné schválenie IVERMECTINU. Že Lengvarský ho NEPREDĹŽI, ak nebude vyvíjaný tlak verejnosti.
Vyzývam, aby diskutéri podpísali petíciu za liečbu kovidu Ivermectinom. Aby ju zdieľali.
A nič, ticho. Nik sa neozve, že ok, spravím to.
Keďže Krajči schválil Ivermectin aj na liečbu, a niektorí lekári ho aj tak odmietajú predpísať, treba si od nich vyžiadať písomné rozhodnutie, odmietnutie. A podať TRESTNÉ OZNÁMENIE.
Čudujem sa aj p. MESÍKOVI, ku ktorému mám úctu, že tak nespravil.
Pravda, či lepšie NEPRAVDA, kedy prestaneš nepravdami ovplyvňovať verejnú mienku?
Čo je toto za vládu???
Novinári - presstitúti ju STVORILI
a tak ju budú obhajovať do roztrhania tela.
Nevidíte ten dilentantizmus, rozkrádačské kauzy, zadlžovanie, fašizáciu spoločnosti touto štvorkou, ktorá aj so svojimi prisluhovačmi NIČÍ Slovensko v každej oblasti?
Na Slovensku je fašizmus.
Pozeráte tv a všetci hlásatelia a moderátori sú orúškovaní. Dokonca aj VONKU.
V KAŽDOM programe.
Porovnajte to so susednými Čechmi.
Tam takéto cirkusy nie sú. Je to niečo strašné.
Odporúčame