Presne tak, 1 zdravotnú poisťovňu.
Kto chce/môže nech si pripláca nadštandard.
Lenže to, čo má v Rakúsku obyčajný poistenec, by bol na Slovensku nadštandard.
Presne tak, 1 zdravotnú poisťovňu.
Kto chce/môže nech si pripláca nadštandard.
Lenže to, čo má v Rakúsku obyčajný poistenec, by bol na Slovensku nadštandard.
V Martine bola špičková stredná zdravotnícka škola.
Teraz je nejaká v Ružomberku a v Žiline.
Úroveň?
Ani po členky!
Stratifikácia: pozerá sa na ňu niekto očami slovenského pacienta?
Ideálne by bolo mať 1 zdravotnú poisťovňu. Funguje v Rakúsku ako hodinky. Určite aj v iných štátoch, rakúsky systém poznám (10 rokov).
Nikto nebráni boháčom aby si stavali nadštandardné nemocnice. Ak si v AT platíš nadštandardné zdravotné poistenie, ideš do súkromnej nemocnice.
Poriadok, systém, čistota, úcta k pacientom, bufety, fajčiarske kútiky, kuchynky (s obsluhou v privátnych nemocniciach).
Pandemická OČR:
dúfam, že Smer v návrhu doplní, resp. upraví, ZE KAŽDÝ RODIČ, nielen matka, bude mať započítanú dobu na pandemickej OČR do dôchodku.
Napr. sú otcovia samoživitelia.
Nesmie sa na nich zabúdať.
Treba si zistiť viac, či to nebol poslanec za mestskú štvrť, alebo prečo odpovedal práve on, alebo či tam nie sú tzv. nitky..
A2B2:
Každý, kto sa chce zapojiť do diskusie, by mal žiť v okrese.
Je to DES, akí papalášizmus tu prekvitá, čo sa deje s pozemkami mesta, ako primátor odmieta diskusiu s poslancami...
Martin vydáva mestské noviny.
Neviem, či sú v e-podobe.
Ak sa k nim dostanete, otvoria sa vám oči.
A o "TRANSPARENTNOM MARTINE":
Viete, ako to mysleli?
RÚBANIE STROMOV je v ich ponímaní transparentnosť.
Choďte na MsÚ: špinavé toalety a arogantní úradníci - ČESŤ VÝNIMKÁM!
PRÍDITE: odporúčam niečo na ukľudnenie a potom choďte do skanzenu, pozrite si ruiny Tatranabytku, ZŤS,atď. atď.
A najnovšie: denník N informoval o varení odpadu obsahujúceho rádioaktívne látky v budove bývalého ZŤS.
ANI BODKU SA NEDOZVIEME!
Poslanec za našu mestskú štvrť mi odpísal, že o tom počul. A že sa mám obrátiť na odbor životného prostredia!
Tak fajn, hlavne že ste obiehali pán poslanec od dverí k dverám a zbierali ste hlasy.
JA VÁS DELEGUJEM a žiadam, aby ste o veci písali.
Viete, ako to dopadlo? Ako každý podnet poslaný MSÚ.
Oprava: nie minutáž, ale prvá dávka mohla byť MINUTÁ.
Slovák ktorý chodí do Maďarska na ryby:
PÝTAJÚ OČKOVACÍ PREUKAZ od osôb cestujúcich do Maďarska. (Zdroj Infovojna dnes).
Opakujem vám, budú nás násilne očkovať, segregovať.
A Sputnik expiruje v sklade.
Verím tomu, že 1 dávka už mohla byť minutáž,keby s touto vakcínou nenarábali tak neúctivo. Sme od detstva očkovaní vektorovými vakcínami.
Ďalšie informácie: DARCOVIA KRVI sú posielaní preč z transfúzky, ak sú ZAOČKOVANÍ MRNA VAKCÍNOU.
Jedna poslucháčka má opačnú skúsenosť.
Krv darovala aj po zaočkovaní, VRAJ pre koviďákov v nemocnici...
Budú odporcom očkovania dávať krv (v prípade OP, nehody,...) od ľudí, ktorým v krvi koluje mRNA???
Buko, ty si kto, že si dovolíš niečo také k Chmelárovi????
Si fanúšik tejto zberby, máš ich IQ slovník.
KEBY SI TO RADŠEJ PRIKÁZAL mentálne retardovaným poslancom, ktorých PLATÍME!
VEĎ TO JE OTRAS!
NIKTO!!!!! z nich by nedokázal ani tabletom, ťahákom, tabuľkou, atď. KOMPETENTNE diskutovať s Chmelárom.
Ty si neurazil len človeka, ale samotnú MÚDROSŤ, ZNALOSTI.
Ludvik
Máš absťák, že sa psychopat stiahol do ústrania?
Osobne si myslím, že Fico tie tlačovky nerobí preto, že ho bavia, resp. že sa nudí.
Všímam si 1 rok vlády tejto koalície.
KONEČNE presstitúti dávajú priestor aj opozícii, konečne ich pozývajú do debát.
Každá tlačovka reaguje na aktuálnu politiku vlády.
JE TO NUTNÉ, keď vezmeš do úvahy, aké predajné sú defky v mainstreame.
Len si predstav, že sa odvšadiaľ bude vyškierať Tódová, Bárdy, Vagovič, Čekovský, atď.
A NIK SA IM NEPOSTAVÍ.
Veľkú osvetu robí hlavne Infovojna, Bukovský, Zem a vek, Slobodný vysielač,...
AK BY NEBOLA OPOZÍCIA NONSTOP na obrazovke, bačovala by vláda ešte viac.
PS: 25 mil. € ide na boj proti "hoaxom a ŠÍRENIU KLAMSTIEV", radostne oznámila Remišová.
Podporím referendum.
Potom sa uvidí.
Deltoid, ty myslíš, že ľudia na Slovensku zvládnu na jeseň ďalšiu genocídu?
Násilné očkovanie, aj detí?
Nechcem viac platiť mzdy týmto haj.zlom.
My podporíme referendum.
NIE, STOP dostanú HLAS, PS, SAS, ŽALUDI, OĽAJNO.
A2B2,
To je fajn nápad, len nie pre Slovensko!
Naď by prišiel s tankami brániť Matoviča.
Mikulec detto...
Na Slovensku potrebujú voliča v deň volieb.
My pôjdeme do referenda.
Žiť vo fašizme nie je nič pre nás.
Odporúčame