Až na ten paradox, LAJOSMAROS, že zákaz vychádzania nariadili sami.
Nie my!
Až na ten paradox, LAJOSMAROS, že zákaz vychádzania nariadili sami.
Nie my!
Sami umelo udržiavajú núdzový stav, aby mohli používať vakcíny.
Tak im treba papalášom.
O Šeligovi Kollár vyhlásil, že má veľký politický potenciál. No comment.
To je len začiatok.
Budú súdení ZA NE-LIEČENIE
OBETÍ KOVIDU.
BOJA SA PREDČASNÝCH VOLIEB.
Nezabudnite že cicia aj mimovládka, ktorá tieto zrúdy stvorila VIA IURIS.
Sorošova liaheň p-rezidentky, Farskej, Šeligu, Kolíka
Rozprávajú sa dvaja tínedžeri:
1. Akú máš školu?
2. 3 roky materskej školy. Prezenčnej.
A ty?
1. Ja mám 2 triedy základnej!
Diaľkovo!
A čo diplomovky Remišovej, Tódovej a
p-rezidentky?
Aj o týchto "legendárnych" diplomovkách kolujú na nete videá (Blaha).
MeinGeist:
Stručne, jasne a ako vždy trefa do čierneho.
++++++++++++++++++++
https://cz.sputniknews.com/20210425/v-madars…
A táto kvalitná vakcína sa blíži ku KONCU expirácie.
Vďaka Oľano!
Vďaka, Matovič, Krajči, LENGVARSKÝ.
Pazi ++++++++++++++
Oľano ... hnutie plné inteligenčne poddimenzovaných ľudí..
Hnutie, ktoré porušilo zákon o politických stranách a napriek tomu je členom vlády.
OĽANO hanba na Slovensku, hanba v zahraničí.
S Pročkom robiť rozhovor?
Veď to je NEMOŽNÉ.
Pani Beňová, je fajn, že konečne aj Pročko dostal okoštovať vlastnej medicíny.
Veeeeľmi sa tomu teším.
Niekto, kto sa chová ako najposlednejší odpad, keď majú výstúpenie opoziční poslanci.
Niekto, kto nemá čo hľadať v parlamente.
Kreatúry, aké máte v poslaneckých laviciach si NEZASLÚŽIA iný prístup, ani od poslancov z opozície, ani od redaktorov.
Hanbite sa, že mu robíte asistentku.
Výborný článok, ďakujem pekne
++++++++++++++
A ak tu začnú kvičať Trollovia, je to znamenie, že im bloger stúpil na otlak.
Olivier, vyše 80 PERCENT SLOVÁKOV nechce túto vládu.
Táto vláda sa spolieha na jednu nedobrú vlastnosť Slovákov : je to neochota voliť!
Radšej zúria na blogoch. A čakajú, že bojovať za nich bude niekto iný!
Priznajme si to.
Žijem v ústraní.
Nemám možnosť robiť akcie a LA "Slušné Slovensko, rozdávanie kytíc skorumpovanej Baťovej, atď. atď.
Preto očakávam, ŽE PS a iní ( Eurohujeri, US-fili, Hlas, Žaludi, MIMOVLÁDKY
NEBUDÚ ZAHÁĽAŤ.
Treba sa na to pripraviť.
PRESSTITÚTI BUDÚ VEĽMI, ALEŽE VEĽMI OVPLYVŇOVAŤ MIENKU VOLIČOV.
Štrkáč, opísala si samu seba.
Ako to sama so sebou vydržíš?
Mohlo by ti to fungovať:
ty si prvá, ktorá je plná nenávisti, hrubosti, cynizmu.
Každý tvoj príspevok to potvrdzuje.
Podceňuješ, útočíš od chrbta, nefér.
Si podobný narcis ako Matovič.
Dokonca nie si spôsobilá priznať si neopodstatnené útoky na blogerov/diskutérov, aj keď tvoje názory vyvrátia, resp. dokladujú, že nemáš pravdu.
Všade, kde sa objavíš, konáš s cieľom zaťať sekeru.
Len to je cieľ, si krvibažný nečlovek.
Áno, Liečiteľ duší.
Obavy, že vznikne KOALÍCIA PS+HLAS+SAS
je však na mieste.
Mali by sme sa konečne odvážiť vykopnúť nespoľahlivých zamestnancov, (koalíciu, ktorá nám už 2. rok nezákonne ničí životy)
A PRI PV ich viac NEVOLIŤ.
Musia im stačiť hlasy mimovládok.
Čím viac politických strán bude v parlamente, tým lepšie.
Budujem si vieru v hnutie Republika.
Odporúčame