Portik ++++++++++
Vlado+++++++
Oni to vedia!
Veľmi dobre to vedia.
Žiaľ, myslia si, že sme takí sprostí a dovolíme im, aby nám klamali, kradli, ničili nám i našim deťom životy DONEKONEČNA?
NIE, to nepripustíme!
O chvíľu vydajú Pandemický zákon plný drakonickych trestov za jeho porušenie.
O chvíľu je tu ĎALŠIA VLNA KOVIDU.
Dovolíme im páchať na nás zločiny?
NEKONEČNÉ TESTOVAČKY, HANDRY NA ÚSTACH, NELIEČENIE, vakcinovanie nás a našich malých detí???
Prosím všetkých, podporte referendum.
Prosím všetkých, poďme voliť.
REPUBLIKU.
Inak referendum nemá cenu...
Šimečka, Kmec, Valášek, Osuský, MOSLIM v komisii pre migráciu, zvyšovanie cien, daní, obmedzovanie práv, ..
DOSŤ UŽ!
Pán Tréner,
dotkli ste sa veľmi boľavej a citlivej kauzy. Nedoriešených ich je viac.
Som toho názoru, že Smer stvoril tohto molocha.
Žiaľ.
Niet koho voliť a verte, pán Tréger, káuz bude pribúdať.
Po tejto vláde, ktorá si neváži voliča - de facto ruku, ktorá ju živí a ľudí, pre ktorých PRACUJE, bude hojná úroda káuz!
Osobne sa obávam rozpredávania posledných zbytkov majetku.
PS: Lukáš, Boh môže pomáhať aj takto!
Čo ak toto, čo sa svete deje je z jeho vôle, lebo si za tie zverstvá nezaslúžime iný osud?
Neviem sa rozhodnúť, či ťa zaradiť medzi pesimistov, alebo realistov.
Si podľa môjho názoru niekde medzi.
Dnes na Infovojne zaznel zaujímavý názor.
Premenovať "VLÁDU" na "SLUŽBU".
Nie sme vo feudalizme.
Vláda nesmie vládnuť, on musí SLÚŽIŤ VÔLI ĽUDU. Ľud dáva pokyny vláde.
Považujem to za vynikajúci nápad!
Pomenovať vládu napríklad slovom SLUŽBA.
Ľuďom by sa otvorili oči, napríklad sluha pre zdravotníctvo, sluha pre financie, slúžka v paláci...
Úplne inak by sa pozerali na tých, ktorí si nechajú platiť platy nami, aj limuzíny, ešte aj tie chlebíčky čo žerú...
Lukáš, keď si toto uvedomíš, získaš iný pohľad a budeš od svojich zamestnancov-sluhov VYŽADOVAŤ PLNENIE ÚLOH tak, ako v každej firme (môžme ich volať inak).
Mám ťa v IGNORE, Criticus.
Nedalo mi dnes pozrieť sa, čo si vyplodil.
Nesklamal si.
K obsahu textu NULA!
Na zmysluplnú diskusiu nemáš mentálnu výbavu.
Tak sa ti podarilo ZNEMOŽNIŤ SA, ako obvykle...
Nie, vôbec nikomu nevadí, ak majú diskutujúci opačný názor. A keď vedia o názore protistrany kompetentne diskutovať.
Na toto nemáš.
Keď si prispievatelia v diskusii, ktorí ťa ešte nemajú v IGNORE pozrú tvoje príspevky a A ZAREAGUJÚ na ne, vieš, na čom si. Však?
Tvojim mentálnym poddimenzovaním si sa pričinil o to, že je pre teba miesto v tom pomyselnom chlieve - v IGNORE. A že je tam "elita" si buď istý.
Maj sa tam fajn. Medzi duševnými mrzákmi a trollmi.
Peko, ďakujem za komplexné zhrnutie.
+++++++++++++++++++++++++++++
Hlas pravdy už málokto chce počuť, málokto si uvedomuje, ako nás zlo obkľučuje deň za dňom.
Takto zmýšľajúci by mali byť členmi hnutia REPUBLIKA, tam by si dostal priestor.
Je to jediné politické združenie, ktoré presadzuje názory, aké máš ty. A mnoho obyvateľov Slovenska.
https://m.facebook.com/pg/ChmelarEduard/post…
P-rezidentka sa zase blysla!
Tá osoba nemá štipku rozumu a hanby.
1. Mainstreamu verí na Slovensku už verí len idiot. Páni presstitúti, čo tak vydať aj stanovisko pána Suju, jeho verziu?
2. Lengvarského treba odvolať za zmarenie očkovania SPUTNIKOM.
Prečo nepovie otvorene, že očkovanie aj za cenu finančnej straty pre Slovensko stoplo na príkaz US ambasády?
Prosím tých, ktorí tak ešte nespravili:
PODPORTE PODPISOM EURÓPSKU PETÍCIU PROTI MIGRANTOM, ZDIEĽAJTE. Vďaka.
EÚ versus Rusko:
EUROPOSLANEC UHRÍK.
(Smeráci sa ako obyčajne len zdržali hlasovania)
13:02
Treba ich úplne prečíslovať, porozhadzovať.
Nové koalície budú prínosom, určite viac, než staré zabehané štruktúry.
OČAKÁVAM HLAVNE VIAC KULTÚRNOSTI, SLUŠNOSTI A ZDRAVÉHO ROZUMU!
19:26
Prehovoril či zásielka had.
Nadčlovek? Podčlovek?
Vyberte si. Neúcta ku každému.
Agresivita, neláska, podceňovanie ZA KAŽDÚ CENU.
NEBETYČNÁ PÝCHA.
Odporúčame