My sa referenda zúčastníme.
Ak bude úspešné, dáme šancu Republike. Je u nich šanca, že budú podporovať liečbu kovidu Ivermectinom.
Bohužiaľ, skutočne mi je ľúto, že Chmelár (Socialisti) nechcú ísť do volieb ako nezávislí s inou stranou. Možno - ako si spomínala - Chmelár bude kandidovať na prezidenta.
Chcem veriť, že Smer sa poučil, očistil a bude súčasťou koalície. No ak by bol v koalícii s Hlasom, nebolo by to dobre.
Dúfam, že si to Smeráci uvedomujú.
Rozhodne by bolo lepšie, keby sa spojili Smer+Republika.
Mimovládkam dať štatút zahraničného agenta.
Postoj voči EÚ by mal byť podobný maďarskému a poľskému. Posilniť V4.
A pomaly pripravovať výstúpenie z EÚ a NATO.
V tomto bude mať Smer problém.
Preto budeme hlasovať za Republiku.
Prajem im, aby sa k nim pridali osobnosti ako napríklad Judita Laššáková. Úžasný by bol B.Becík, ten však zakotví v niektorej maďarskej strane.
Zatiaľ uvažujem takto.
Čo bude ďalej?
Uvidíme. Tiež to bude dôležité pri rozhodovaní.
Jeden hnus.
Súhlasím, je to zhanobenie.
+++++++++++++++++++++
Nie je to jediná hanba, ktorú má ako biľag na sebe rezidentka!
Cichanovskaja, Navaľný...
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/remd…
A EMA ho opäť pretláča.
Ja osobne súhlasím s Mesíkom a keby niečo, spojím sa s lekármi, ktorí liečia touto metódou.
BAMLANIVIMAB schválili, ale hneď aj stiahli z obehu.
(Liek na zvýšenie protilátok).
Slovensko objednalo VEĽA balení.
Nuž ZUZANA BAŤOVÁ, usuš tie kytice
Aby si ich mohla nosiť na cintorín tým, ktorým si sa pomohla na druhý svet.
Money, Money, Money.
Budú Nemci vyrábať Sputnik?
Neviem, v akom štádiu sú vyjednávania.
Treba si počkať.
Myslím, že keď Rakúsko CHCE doviezť Sputnik, je veľmi pravdepodobné, že ho EMA schváli.
Ja si počkám.
V počte úmrtí na 100 tisíc ľudí vedie PFIZER.
ASTRU + J&J zakázali (vyradili) Dáni.
500 000 Slovákov chcelo Sputnik.
Lengvarský ho radšej nechá vyexpirovať, ale ľudia ho nedostanú!
Ak šéf NZCI informuje pravdivo, je okamžite odvolaný.
ŽIJEME VO FAŠISTICKOM ŠTÁTE.
https://m.facebook.com/MilanMazurek.Republik…
Človek od posledných volieb žije v permanentnom strese, čo táto mentálne poddimenzovaná vláda vyvedie.
Nekultúra, chliev v parlamente plus NESCHOPNOSŤ riadiť štát sú nebezpečné kombinácie.
Vyjadrenia Tabak blablabla sú OUT.
DNES KOALIČNÍ POSLANCI BÉKALI.
Prosím všetkých, poďme voliť.
Tu sa nedá žiť.
Pomaly sa blíži doba, že budeme ilegálne utekať na východ - ako kedysi na západ.
Národne orientované strany by sa mali zjednotiť a ísť do volieb v koalícii ako Maďari.
Viem, že pán Chmelár je veľmi vzdelaný človek.
Je aj príliš hrdý na to, aby sa znížil k tomu, aby socialisti išli do volieb v koalícii s inou stranou.
Ako toto dopadne? Budeme plačky definitívne opúšťať svoju vlasť?
Trezedman prišiel poučovať..
Aké šľachetné.
Ferro,+++++++++++++
Myslím, že veľa detí majú chudobnejší aj preto, že deti z tohto prostredia mali vysokú úmrtnosť.
V dnešnej dobe, keď mladí nemajú bývanie a chcú deťom poskytnúť všetko, čo potrebujú, je zodpovedné mať menší počet detí.
Rómovia majú deti ako zdroj obživy!
MeinGeist+++++++++
Hráš čestnú hru, fér a pod svojím menom, to je fakt.
Tvoje príspevky majú vysokú výpovednú hodnotu.
https://m.facebook.com/MilanMazurek.Republik…
Ja si prajem, aby vyšli Mazurekove vystúpenia z NR SR, alebo alternatívných médií.
Julko bol fajn - žil si dobre a žil by si dobre v každom režime.
Keď je reč o absurditách, tak niečo zo schôdze NRSR:
Bľakotanie Tabak blablabla je OUT.
Najnovšie koaliční poslanci BÉKAJÚ!
BÉKALI po vystúpení Ľuboša Blahu.
A aj toto zaznelo:
Poslanci koalície už nereagujú blablabla!
Prekonali sa na schôdzi NRSR.
Po vystúpení Ľuboša Blahu BÉKALI.
Blablabla od Tabak je už out.
Na schôdzi NRSR najnovšie BÉKAJÚ.
KOALÍCIA BÉKALA PO VYSTÚPENÍ ĽUBOŠA BLAHU.
PRERAZILI OPÄŤ SVOJE VLASTNÉ DNO.
NIKDY IM NEODPUSTÍM, že vakcínu Sputnik nechali radšej skaziť, vyexpirovať, ako ju dať ľuďom.
Za to, že ju Lengvarský zadržiava, dostane dáku medailu, resp. PROVÍZIE Z FARMAFIRIEM zo západu.
HNUS, HNUS, HNUS, HNUS.
"Krátko žijeme, dlho budeme mŕtvi"(Tomáš Winkler).... niekedy závidím tým, čo to už majú za sebou.
Na SK: byť dobrý, byť nový, nepošpinený kauzami, TO SA NEODPÚŠŤA.
Odporúčame