Cudzinec, zaujíma ma:
1. Čo urobí rezidentka?
Jej by predčasné voľby možno vyhovovali.
PS + SaS + prinášač hlasov HLAS.
URČITE budú Oľajňáci hlasovať za Oľano,
novým poslancom sa páčia platy,....
2. Vychádzajúc z týchto predpokladov NEVIEM
ani za seba povedať, či pôjdem voliť.
Som zarytý ANTIMATOVIČOVEC, ponižuje má
žiť na ŠK a financovať tento odpad ( koalícia,
rezidentka).
3. Vieš Cudzinec, pochybujem, že niekomu
naozaj záleží na Slovákoch.
Pronárodné strany by sa mali spojiť ako
maďarské strany. Inak hrozí, že ostanú mimo.
4. Bohužiaľ,ja verím Milanovi Uhríkovi, +
Mazurekovi. Každý TO VIE, že sú dobrí, že to
myslia dobre. Poďakoval im niekto ? NIKTO.
Čo myslíš: KTO SA S NIMI SPOJÍ?
Ktorá strana "bielych golierov", ktorá
ľavicová, ktorá pronárodná???
Želám si, žeby im radila Judita Laššáková (odidená od Radačovského), aby k nim prešli bývali voliči SNS.
Ale sme na SK.


