Odessa 2-5
14:51
Pozorovateľ:
A čo povieš na to, čo vystrája Ukrajina?
Zastavenie vody na Krym, vypnutie TV staníc vysielajúcich pre Rusov v UA, čo povieš na to, že sa Ukrajinci správajú k Rusom žijúcim na UA horšie ako ku psom, že provokujú streľbami v Donbase a Luhansku, čo povieš na toto smutné výročie, link prikladám ( len pre silné žalúdky).
Boris Zala, nikto by nikomu nemal upierať právo na názor.
Podporili ste vstup Slovenska do zločineckej organizácie NATO preto, že tak urobilo Česko, Poľsko,...
Prebrali ste ich názor a zjavne ste mali názor podopretý len tým...
Či aj niečím iným?
Čo z toho Slovensko má, vidíme teraz.
Stáva sa, že človek robí zlé rozhodnutia.
Také sa ťažko obhajujú a je oveľa čestnejšie priznať si, že ste sa mýlili.
Nuž a že Vám prekážajú nelichotivé príspevky, sa nečudujem.
Nech by boli písané akokoľvek - jemne, alebo drsne - vyjadrujú názor a Vy si všímajte, čo Vám ľudia hovoria. O to tu ide.
Už aj tu, na Pravde sú pokusy, demagóg je hlavne Repa! V jeho prípade ide o poplatné dezinformovanie, o prekrúcanie pravdy.
Pravda zmení názov na denník NEPRAVDA.
ALE.... BUDÚ SOROŠOVSKÉ MEDAILY.
Novinári nemajú sebaúctu, sú to poplatné defky.
Česť výnimkám.
Čiže vznikne medzinárodná aliancia cielenej DEZINFORMÁCIE OBYVATEĽSTVA.
Bravooooo, Tódová, Bárdy, Vagovič, Čekovský a iné kreatúry majú našliapnuté na medaily od Soroša.
Kapitán Dabač+++++++
Nebyť alternatívnych médií boli by sme NEINFORMOVANÍ.
Ak podporiť, tak hlavne alternatívne médiá.
Mainstream plní úlohu politických propagandistov. To je cielená DEZINFORMÁCIA, to je sabotáž.
Slovensko je lepšie?
A v čom????
Veď NEMÁME SLOBODNÉ MÉDIÁ!
PODPORTE PODPISOM PETÍCIU PROTI PLATENIU KONCESIONÁRSKYCH POPLATKOV!
Keď vieme otvárať staré prípady, pán generálny prokurátor, kedy otvoríte KAUZU GORILA?
Majoritu - heterosexuálne založených ľudí -
ZA PENIAZE NÁS VŠETKÝCH - diskriminuje Krvavá Mary takto:
https://davdva.sk/ludovit-stevko-odesa-2-maj…
Nepripomína vám oslobodenie zásadne "nevinných" Rómov s doteraz nepotrestanými správnymi Ukrajincami, ktorí zabíjali?
Slováci, naše politické "špičky" nám tlačia do hláv, akí úbohí sú migranti, Rómovia, Ukrajinci, atď.
Samozrejme, takýmto "chráneným živočíchom" sa prepáči všetko.
Malinová, každý máme v živote neľahké obdobia.
Netreba sa vracať, jatriť staré rany.
Mňa bolí viac, akú budúcnosť nám chystajú.
Otroctvo.
A trápi ma aj to, že za definitívny odchod zo Slovenska hlasujem v rodine len ja...
Toto rozhodnutie sa nedá dlho odkladať.
A stáť pred rozhodnutím či ja, alebo na Slovensku priklincovaná rodina je ťažké.
Deltoid: ++++++
Je to des, ako sa ľudia dajú manipulovať. Dali sa namotať a očkujú sa ako zmyslov zbavení.
Je mi smutno.
Jediná nádej bol Sputnik.
Táto banda vyhráva, nakoniec urobia to, čo Česi:
Oznámia, že SPUTNIK nám už netreba.
Najsprostejšia gumená NULA, radosť pozerať ministerku! Vie aspoň ako sa jej ministerstvo volá?
V relácii o 5 minút 12 sa Budaj ukázal ako agresívny demagóg, čistý matovičovec.
Hrubým spôsobom atakoval Blanára, Makaru.
Na TA3 sa znemožňovala svojou hlúposťou a obhajovaním Kolíkovej Remiška.
Na TA3 sa zase predviedol obhajovaním fašistického Pandemického zákona Vetrák!
Jeho kolegyňa zo Za ľudí Leššáková, bola k nezastaveniu v krákaní mantry LEBOFICOLEBOFICO.
NO OTRAS!
Ďakujem, voliči týchto dementov so sadisistickými a fašistickými sklonmi.
To je jediné, čím vynikajú.
Diletanti.
Nám idú zvyšovať dane, DPH a Krvavá Mary zháňa voličov cez mimovládky, ktoré štedro dotuje.
Keby to boli mimovládky, ktoré sú prínosom, ktoré pomáhajú, ale ona prikrmuje toto:
Koalícia pripravuje pandemický zákon.
Už o tom píšem dlhšie.
Sú v ňom drakonické tresty za jeho porušenie.
Ešte budeme plakať za núdzový stavom.
Ja nechápem, ako tieto agresívne a cynické obludy ako Budaj, Krvavá Mary, hlúpa Remišová, Leššáková svojim vyjadrovaním dokážu vôbec niekoho presvedčiť.
A nechápem, ako je vôbec možné, že strany z koalície majú v prieskumoch toľko hlasov?
Nechápem, ako môže PS mať viac preferenčných hlasov ako cca 3 percentá?
Začo? Veď sú škodná?
Odporúčame