Príspevok reaguje na TROLLA MAUSER.
Ešte predtým, ako ťa pošlem do chlieva IGNORE, k ostatným trollom a vypatlancom,
PROTESTY BOLI AJ Z DÔVODU NELIEČENIA KOVIDU AJ ZNEMOŽNENIE OBČANOM DOSTAŤ SA K ZDRAVOTNÍCKEJ POMOCI!
A vyjadri sa, očakávam LEBOFICOLEBOFICO,
lebo FICO nemal pár minút rúško ...
Mauser, Ty vymetenec, táto skvelá vláda im dá čo?
Veľké guľové, ešte im BERIE.
LIEKY, KOMUNÁLNE POPLATKY, DANE, ODOBERANIE ZAKINOM SCHVÁLENÝCH BENEFITOV, ZMRAZENIE MINIMÁLNYCH MIEZD, ZNIČENIE TRIPARTITY(toto si nedovolí ani nová Führerin Merkel), týranie detí rúškami, obyvateľstvo nepresnými testami A ZADLŽOVANÍM SLOVENSKA?
Úbožiak, očakávam, že napíšeš LEBOFICOLEBOFICO!
Dezoláti, trollovia, nás Rusko NEPOTREBUJE!
Naopak, MY POTREBUJEME RUSKO.
Celé tieto lokálne nepokoje sú v réžii USA.
Chcú nás dostať do pozície, kedy nám Rusko vypne plyn a budeme odoberať predražený bridlicový plyn od USA.
Naši "udatní ochrancovia" policajti:
Ona neoslavovala SVIATOK PRÁCE.
Jej tento odkaz nič nehovorí.
Ona oslavovala vstup Slovenska do Európskej únie!
Mal by vzniknúť pamätný deň ZRADCOV slovenského národa.
Asi by sa toho kompetentne ujal Chmelár.
Aby sme si každoročne pripomínali tých, ktorí konajú v prospech cudzích záujmov.
Putin nie je DOSADENÝ US AMBASÁDOU.
Je to prezident RF, ktorému záleží na RF.
Našej p-rezidentke záleží len na plnení úloh od USA ambasády.
Že polícia v Rusku zasahuje proti protestom plateným zo zahraničia za kreatúru Navaleného je SPRÁVNE.
A mala zasiahnuť aj proti vulgárnym protestom tzv. "Ne-slušných ľudí" v 2018, ktoré financoval Soroš.
++++++++++ REGULIENKA
Primitivizmus Martinčanov narastá.
Krásne lesy okolo skanzenu sú vyrúbané a pripomína to mesačnú krajinu, des!
Keď porovnáte skanzen v Zuberci s s martinskym, je vám smutno. Chradne.
Na akcie chodia ľudia za gulášom, nie za kultúrou.
Pamätník SNP na námestí občanov "rušil", bol premiestnený na sídlisko Sever.
Keď sa na konci 90. rokov konali Matičné slávnosti, prichádzali vystúpiť súbory zahraničných Slovákov a amfiteáter bol PLNÝ do neskorých večerných hodín.
Potom amfiteáter sprivatizoval Lechan ( o.i.) a bol koniec.
Žiadna osveta v meste NEEXISTUJE.
Každá socha má výpovednú hodnotu.
Ghándí svojou filozofiou nesie nadnárodný odkaz a mesto by malo vysvetliť HLAVNÚ ideu, jeho odkaz.
Sú mestá v EÚ aj inde vo svete, ktoré si vážia historické pamiatky, v ktorých sa nájde kúsok zeme pre sochy bez toho, aby to niekoho rušilo.
Búrači a zneucťovači historických pamiatok chcú prepisovať nielen regionálne, ale aj svetové dejiny. To je celé.
Zamyslime sa, aké posolstvo priniesla socha.
Vávra: OKOMENTUJ TIETO 2 LINKY.
Je to des, kde a ako dokážu USA získavať ľudí, ktorí by im verili?
Implementácia SVOJHO VODCU
( "ich "prezidenta v cudzom štáte) resp.
"ich" ľudí v štruktúrach EÚ a budú mať vyhraté.
Toto video vysvetľuje stratégiu USA:
Radoslavvavra91:
Rusko je pre mier v Európe NESMIERNE dôležité.
Tí, ktorí si naivne myslia, že zničia "len" Rusko, sa hlboko mýlia.
Zničia seba a celú Európu.
Pobaltské republiky, Poľsko, Slovensko, Česko, Ukrajina, Rumunsko, Maďarsko, určite aj Bulharsko budú zničené. Európa ako spoločenstvo slobodných štátov vraj buduje európsky štát.
Veľká chyba.
Budeme pykať....
Pozrite si pozorne toto video.
A že je dôvod na protesty nikoho z trollov nezaujíma?
Čo povedia trollovia na toto?
Kam to všetko povedie?
Odporúčame