Viny a neviny Roberta Fica
Javor111, v mnohom máš pravdu.
Pokiaľ ti však vyhovuje tento štýl vládnutia, pokiaľ sa ti žije dobre, tak vieš, čo budeš robiť.
Fico sa v rozhovore s Vincourekovou vyjadril, že Raši bol ten, kto nedovolil zakročiť proti sorošovým mimovládkam a vyhrážal sa odchodom celého krídla, čo sa napokon aj stalo.
Plus nezabudni na vyjadrenie Pelleho, že on má veľmi dobré vzťahy s Kiskom. Teraz s
p-rezidentkou. Je to progresívny liberál a OBERRATLÍK, pekne v predklone, ba aj na kolenách pred EÚ, pred USA.
Takýchto strán je až až.
Pre vyváženosť síl treba voliť Smer, Republiku.