Vypočujte si ako na tom naše školstvo je;
Vypočujte si ako na tom naše školstvo je;
A tento obuvník zničí školstvo úplne.
Odyseus, ++++++
Bohužiaľ.
Veď kto by ju chcel, slávnu AZ, ktorej EMA neobnoví výnimku?
To len vláda, ktorej nezáleží na občanoch s ňou očkuje.
Myslím, že Česi by taký dar vrátili.
Výborný blog Malinová.
ID zvolenia p-rezidentky sa škatule hýbu čoraz viac!
Napáchala veľa škôd na občanoch a aj na našej čoraz väčšej podrobenosti USA.
Osobne ma zdvihlo zo stoličky to, ako bežala k Baťovej s kyticou! Baťová, Druckerova nominantka, mala byť okamžite odvolaná!!!
Ak má Lengvarský väčšiu guráž ako Krajči, odvolá ju. Nech sa prezamestná, nech ide k tým, ktorým slúži. (Blaha, video dnes na FB). Rozhodne musí niesť aj trestnoprávnu zodpovednosť. P-rezidentka do kauzy už zamontovala Krvavú Mary, to tiež o niečom svedčí. Bude sa to snažiť pozametať medailou Baťovej. Snáď sa nájde "hrdina" z Oľana, ktorý podá na Baťovú trestné oznámenie.
Je niekoľko ďalších nejasností,
*Nemám overené, či je pravda, že nám Rusi vrátili čiastočnú úhradu za
Sputnik,
*či nám Sputnik ostane
*prečo sa Sputnikom nezačalo očkovať od dátumu, ktorý dal Sputniku exminister
*či nemáš info o hlásených nežiadúcich účinkoch SPUTNIKA zo San Marína?
Nemajú "ŠUKL".Nevzťahuje sa na nich EMA.
Komu hlásia?
Ja sa spolieham na blogy axona.
Verím, že Sputnik je o míľu lepšia vakcína, pretože neobsahuje mRNA, verím, že je lepšia ako Astra Zeneca, aj J&J. Aj keď sú všetky 3 vektorové.
O Moderne toho veľa neviem, ani po informáciách nepátram.
Ak teda vakcínu, dávam prednosť SPUTNIKOM.
Dajú sa zistiť reakcie na Sputnik zo San Marína?
Tam by mali byť do konca mája zaočkovaní všetci obyvatelia Sputnikom.
Je predpoklad, že nám ho Rusi zoberú, lebo údajne vrátili prvú platbu, ktorú sme im uhradili. Je to skutočne veľká škoda!
David, mne fakt pripadá, že vysoké percento ľudí nemá funkčný mozog.
A to, čo robia deťom, ako ich týrajú, sa rovná zločinu!
Z toho mi je najviac zle.
Že rodičia takto nechajú ubližovať vlastným deťom!
Ak prejde zákon o povinnom očkovaní, určite títo "zodpovední" rodičia nechajú deťom pichať vakcíny proti kovidu. Veď vidíme, ako uvedomelo chodia očkovať seba samých.
Toto je hrôza, je to nehumánne, hazardujú so svojimi životmi pre ilúziu slobody? Dobre, sú hlúpi, sú nezodpovední, sú svojprávni.
Ale urobiť toto svojmu dieťaťu?
Ale
Ferro++++++++++++++
Máš pravdu, pomaly budeme aj dýchať len keď nám dovolia!
Je nás pár, ktorí
vnímajú, ako sa vláda zahráva s ohňom.
Vieme, prečo nás držia v núdzovom stave.
Boja sa a vedia prečo.
To, čo porobili s národom, sa nedá odpustiť.
Verím, že vo voľbách sa nedostane do vlády ani jedna zo strán koalície, ani p-rezidentkina PS.
Ak sa to stane, tak si fakt nezaslúžime lepší život, ani naše Slovensko.
Na Matoviča platí: "Akým mečom bojuješ, takým zahynieš".
Škoda, že sa na jeho popravu zneužil Sputnik.Rudi vraj vrátili peniaze za prvú-čiastkovú platbu za vakcínu.
Aj keď ho zadovážil zo zištných dôvodov, ja kvitujem, že odkryl špinavé praktiky ŠUKL, na ktoré dnes poukázal Blaha. Baťovú treba okamžite odvolať.
Zároveň sa opäť vyfarbila p-rezidentka.
Baťová je nominantka Druckera.
Ten ju veľmi bráni, podal aj trestné oznámenie.
Malinová, čo bude so SPUTNIKOM?
Rusko vraj vrátilo platbu.
Chmelár sa v poslednej dobe dostal do formy.
Každý jeho príspevok má obrovskú výpovednú hodnotu.
Nepochopiteľné je, že ho žiadne médiá nepozvú do diskusie. Hanba im.
Blaha, trafil to presne.
Baťovú by mal za to Lengvarský odvolať!
Ak novinári na tlačovke grilovali Matoviča, padla tam otázka, čo ďalej so SPUTNIKOM?
Pretože Rusko vraj vrátilo platbu.
Ukľudniť sa treba, veď to zatiaľ povedala Pezinská baba.
A Krvavá Mary.
Aj napriek snahe potupiť Rusko, ktoré nám pomohlo, aj pošpiniť meno skvelej vakcíne, ľudia CHCÚ RADŠEJ SPUTNIK. Teda tí, ktorí rozmýšľajú.
Vilmak, zásah!
Dokonca si je každý očkovaný, ktorý utrpí ujmu na zraví-či už trvalé následky, alebo smrť - ZODPOVEDNÝ SÁM, veď dobrovoľne súhlasil, že sa dá TESTOVAŤ v 3. fáze testovania vakcíny.
Vicino, neboj, Sputnik požíva SAN MARINO, za chvíľu Rakúsko, Nemecko, Taliansko, majú ho Srbi, dokonca ho začali vyrábať, Maďari....
To fašistickej EÚ neprejde, aby boli občania na základe vakcín segregovaní.
Čo mne robí obavy je, že samotní naši europoslanci typu Šimečka, poKlus, Nicholsonová, Beňová Lexmann, atď...
BUDÚ MAŤ DEPRESIE, ak by tomu tak nebolo.
Odporúčame