13:27
Veru, kŕmiť mimovládky sa mu neoplatilo.
Aj tak si myslím, že odísť z politiky by nemal.
Je to aj s kladmi aj so zápormi náš najväčší pán politik.
Dlhodobo, 2 roky pod silným tlakom, vydržal a nevzdal sa.
Má ešte čo povedať a prajem si, aby vo vrcholovej politike ostal!
Dokonca želám Smeru odvahu spojiť sa s Republikou.
Len preto, aby nás tu liberálno-progresívna banda totálne nezničila.
Školstvo treba zachrániť, tripartitu, medzinárodné vzťahy, posilniť V4!
Ľuďom, ktorí ešte milujú Slovensko, príde samozrejmé voliť Smer a Republiku.
Je len na nás, či dostane Hlas+SaS+PS mandát vládnuť nám.
A ohlodať nás až na kosť. Navláčiť sem migrantov, rozpredať aj to, čo Fico zachránil (odkúpil elektrárne od Enelu, Gabčíkovo, chcel 1 zdravotnú poisťovňu).
A verím, že by oživil sociálnu politiku, obedy deťom a 13.dôchodky.


