Demoralizovaní policajti v USA kvitujú!
Trezedman, ako nežne a citlivo píšeš vetičky o američke a v príspevkoch sa ostro obúvaš do Slovákov týraných pol roka v núdzovom stave, šikanovaných nosením respirátorov, NELIEČENÝCH, každých 7 dní testovaných psími testami, neodškodnených, s deťmi, ktorým bolo odopreté Ústavou zaručené právo na vzdelanie, prípadne môžu v obmedzenom množstve navštevovať školu a škôlku, ale musia byť niektoré cca 10 hodín v rúšku, dokonca v ŇOM SPAŤ! Zrušili maturity, degradujú výuku na úroveň osobitnej školy. Atď. Atď.
Šak príď, frajer, príď si užiť slovenskej dobroty.
Potom môžeš kvákať, keď si túto segregáciu a genocídu vyskúšaš na vlastnej koži, na vlastnej rodine aspoň 3/4 roka!