Médiá vám stvorili vládu.
Oslavujte.
Mafia vo vláde na vás kašle. Ide jej len a len o peniaze z EÚ.
Zapredajú národ, aj vlastné matere, aj seba samých, len aby sa nabalili.
Médiá vám stvorili vládu.
Oslavujte.
Mafia vo vláde na vás kašle. Ide jej len a len o peniaze z EÚ.
Zapredajú národ, aj vlastné matere, aj seba samých, len aby sa nabalili.
Je až tragikomické, ako sa trollovia snažia prehltnúť horkú slinu poníženia, akého sa im dostáva naprieč Slovenskom. 83 percent ľudí by im rado rozbilo držky. Ale najviac im vadí JEDNIDUCHO VYSVETLENÁ A PODLOŽENÁ PRAVDA OD ŠTÁTNIKA RÓBERTA FICA.
Žiarlia. Urážajú. Trpia.
Napriek tomu bránia tých kreténov z celej sily.
Neuvedomujú si, že okrem ich zhovädených idolov zhoväďujú aj seba!
Vo vládnej koalícii nie je ani jeden poriadny politik, len mentálne poddimenzovaná lúza.
Zajtra je protest.
Príďte trollovia brániť Igora vlastným telom.
Aj tých ostatných deb.ilov, veď tieto "zbabelé trosky si to zaslúžia".
Hanba vám aj s vašou bandou salarabadou.
Zajtra je protest.
Viac info na INFOVOJNE
BILAGBILAG, pekne od teba, že si pripomenul mastného vlasa, kiskoida slizolína.
Perfektný opis.
Nádej, že raz všetci, ktorí sa podieľali na genocíde národa, budú spravodlivo odsúdení.
Aspoň malá nádej tu je!
Informácie o morgellonoch sa na nás valia a aj ja sa chystám pozorne prezrieť obydlie a všetky pomôcky.
Vo vláde nie sú kompetentní ľudia.
Je to pomaly jedno, aké meno nosia, ako sa volajú, akú stranu zastupujú, aký post práve PRZNIA.
Záujem spravovať štát u nich nevznikol s cieľom povzniesť Slovensko.
Iba nízke pudy, zapredanosť.
Nech si kúpia z nakradnutých, resp. judášskych peňazí dáky ostrov a vypadnú sa hrať na politikov tam.
Prečo IM UŽ NIEKTO NEODOBERIE OBČIANSTVO, PREČO IM NEPREPADNE MAJETOK?
Dúfajme, Slováci, že raz sa dožijeme satisfakcie a táto zločinecká skupina skončí v base.
Treba zmeniť volebné obvody, volebný zákon tak, aby sa do vlády dostali odborníci typu Branislav Becík, advokát Weis, Harabin, Takáč, Uhrík a mnohí ďalší.
Strange Uncle, nielen Kolíková.
Ukáž mi JEDNÉHO NORMÁLNEHO ČLOVEKA, ODBORNÍKA VO VLÁDE!
Musia ostať, veď už nikdy sa nevrátia k deštrukcii štátu a tyranii ľudí.
Šancu musia využiť.
Kolíková s jej Aspergerovým syndrómom vzbudzuje veľkú "dôveru" v spravodlivý štát.
Prikladám link:
Toto by bol minister spravodlivosti
V mene čoho ničia naše životy a ekonomiky štátov????
Advokátska kancelária Weis sa zaoberá podvodmi na ľuďoch v mene kovidu.
Vírus nikdy nebol izolovaný.
Raz budú sedieť všetci, ktorí ničia životy ľudí a ekonomiky štátov.
Natan touto fikciou chceš povedať, že realita je lepšia?
Trpieť bude celé Slovensko.
Keď sa dostal k moci, plakal nad národom kvôli kovidu viackrát do dňa.
Neskôr na kovid a obete zabudol.
Zachutila mu moc a začal ryžovať na testoch, tyranizovať národ testami a núdzovým stavom.
Moc peňazí bola lákavejšia.
Že ekonomika padá mu bolo jedno.
A teraz ide doraziť Slovensko ako "Finanzminister".
Vieš o tom, Malinová, že v Bruseli podpísali, resp. odsúhlasili predstavitelia VUC súhlas s prijatím migrantov? 30 percent z nadiktovaného počtu migrantov TU BUDE MUSIEŤ ZOSTAŤ
Napr. župan Droba.
Prečo O TOM TÁTO NEPROGRESÍVNA VLÁDA MLČÍ?
22:45
Malinová teraz vykríka, že zlodej môže byť, len keď je náš!
Odporúčame