Počula si, Malinová, meno ZAJAC?
A nebyť toho, že Kalavskej neprešla stratifikácia nemocníc, nemáme KAM pacientov zvážať. Čudujem sa, že je o stratifikácii ticho.
Vlastne sa nečudujem, "šetria" ju!
A k zdravotníctvu len toľko: keby ten vypatlaný psychopat nebol taký uslintaný ryžovať na testoch a ako bonus zažívať extázu z moci nad obyvateľstvom, mohli tu stáť dve-tri nové nemocnice.
Len nezačni vykrikovať, kto by v nich robil.
Bol by to možno len ORGANIZAČNÝ problém.


