Ak by aj boli predčasné voľby úspešné, ktorá politická strana by presadila zmeny Ústavy SR?
A ak by aj chcela, bude mať dostatok hlasov v NR?
Ak by aj boli predčasné voľby úspešné, ktorá politická strana by presadila zmeny Ústavy SR?
A ak by aj chcela, bude mať dostatok hlasov v NR?
Koľkokrát, x-krát tu píšem vzoprite sa, ignorujte, nemusíme ísť ani do ulíc...
Aj ignoráciou sa dá štrajkovať.
Väčšina je však schopná iba plakať a nadávať na blogu.
Mamamia, to by musela voľby vyhrať Republika, ja už akosi neverím Smeru, pretože jeho europoslanci HLASUJÚ V BRUSELI ZA KAŽDÚ HLÚPOSŤ.
Referenda sa zúčastním. Ale čo myslíš, príde dostatočný počet voličov?
A ako rozdajú karty?
Máme veľmi nezodpovedných voličov, tí sú schopní voliť aj zradcov z terajšej koalície.
Áno, celá jej perepúť, navláčila si tam Trubanovu ženu, mala tam milenca, platíme jej poradcov, ochranku, ...
Berie 14000€!
Bude doživotne zaopatrená!
Nikdy v živote poriadne nepracovala, cicala mimovládku, ktorú okrem Soroša dotovali aj Slovensko.
A ona sa spriaha s Usákmi.
Podporuje podvratné živly ako Cichanovská, Navalený!
Asangea sa nezastala.
Zato na rozvrat Bieloruska išlo 250 000+750 000€.
Keď protestovali Slováci v novembri, mala iný meter.
Je to rovnaká šp.ina ako Kiska.
17:26
++++++++
Jeho špinavým kšeftom sa tu na blogu venoval Gustáv Murín.
17:19 sú obaja rovnako nebezpeční.
Tak, ako Žaludi, SaS, PS SPOLU!
Taký DOBRÝ ANJEL to bol.
Anjel smrti pre mnohých, ktorí boli exekuovaní.
Dobrý len pre seba. Handra. Vzor slušnoľudí, proamerická bábka, ktorá kydala na vlastný štát.
A táto marioneta nadviazala na jeho usácku politiku.
Podľa českej tlače je to dutá bábka, ktorá sa vyznačuje (len) tým, že má vždy šaty zladené s rúškom.
Inak o nej snáď u všetko popísal Ferro, Chmelár a Harabin.
Na margo Doležala: je tak vyťažený, že vyhodil riaditeľa Letiska M.R.Štefánika a potichu tam dosadil niekoho iného.
O koho ide?
Zruinuje letisko? "Pripraví" letisko na privatizáciu? Komu?
Na toto nemá kto dohliadať
Už nesmoklite a nehľadajte vinníkov!
Postavte sa pred národ a vyjadrite sa, čo bude ďalej!
Som ANTIMATOVIČOVEC, ale teraz KONAJTE!!!
Nepodsúvajte do médií nejaký anonymný list za poslancov Oľano, v ktorom vraj chcete udržať Matoviča na poste premiéra!
Len sa strápňujete.
Odvahu, rázne trvajte na Matovič oco a bodka
Viera je najviac. Pekne napísané.
Vraví sa tiež: "Pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže".
A tak s Božou pomocou bojujme za liečbu.
PS: nie si deltoid pod iným nickom?
Máš pravdu, je to smutné, národ napospas, NELIEČIA, len by očkovaní západnými šmejdami.
Podobný blog má Malinová.
Fico sa vyjadril, že bude v budúcnosti potrebné vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť za vysoký počet úmrtí.
Tie spôsobilo neposkytovanie včasnej lekárskej pomoci. NELIEČENIE.
ŠUKL a EMA, denník N, TV atď. vedú ANTIKAMPAŇ proti Ivermectinu.
Mali by sme dať dokopy nejakú petíciu, poslať na centrálu Smeru žiadosť o pomoc a priložiť všetky blogy a diskusné príspevky.
Nech teda Smer pomôže.
Majú právnikov, nech konajú.
Mohol by sa zapojiť Mesík a všetci lekári, ktorí sú tiež za liečbu.
Čo ty na to?
Čo na to diskutujúci?
Úžasné, že stále prinesieš nové informácie.
Čo sa mi skutočne HNUSÍ, sú ľudia na vysokých postoch SABOTUJÚCI liečbu.
Ukladaj si Malinová všetky články na kľúč.
Fico sľubuje, že sa bude musieť niekto zodpovedať za vysoké počty úmrtí.
Vysoké počty úmrtí spôsobilo NELIEČENIE.
Niekto z blogerov by sa možno ujal skoordinovať a tebou zozbierané materiály, nejako skompletovať a odovzdať ich na centrálu Smeru.
Nech pomôžu.
Pýtam sa aj diskutérov, aj blogerov.
Čo vy na to?
Flagellum, NEHYSTERČI.
Zožeň si vitamíny a ako človek lojálny vláde možno zoženieš Ivermectin.
ŽI A NENECHAJ SA DEPTAŤ.
PREČO SI SI VYBRAL OSUD OTROKA?
Hlavu hore.
Rúško dole, tam, kde nemáš koho ohroziť...
Aby si bol spokojný a nemal výhrady svedomia!
Uvedom si, ak má niekto vecheť, alebo zdraviu škodlivý respirátor, TY MU NEUBLÍŽIŠ, aj keby si chcel!
15:13
KRÁSNE A PRAVDIVÉ, opúšťam debatu, v tvojom príspevku je povedané všetko.
Spravil si mi krajší deň.
Prajem ti tiež pekný deň.
Cením si zmysel pre iróniu...
Dezoláti kľudne blúdia po Lidli, Kauflande,...
ALE vonku už kľudní nie sú, aj keby stretli človeka bez rúcha vo vzdialenosti 5 a viac metrov.
Gratulujem ti Natural k vyzdraveniu.
Mladá kolegyňa na materskej sa ozvala, že kovid asi priniesol manžel. Ona, dve deti sa z toho vyliečili ľahko.
Manžel 10 dní v horúčkach ±39, kým zohnali IVERMECTIN.
V nemocnici nebol.
Testujú sa len PRÍZNAKOVÍ.
Veľa štátov.NEPRIPUSTÍ na test zdravých ľudí.
Kto toto kedy ZDÔVODNÍ?
Celé Slovensko je obeť DUŠEVNE NARUŠENÝCH.
MUSIA BYŤ POTRESTANÍ.
Budeme voliť také strany, ktoré sľúbia SPRAVODLIVÉ ODSÚDENIE!
Čo na to ŠUKL?
Nedostala EÚ ri.ťo.lízačka Baťová hysterický záchvat????
Vypočuj si INFOVOJNU z archívu, včera, 25.3.
Hovorí lekár Kuric žijúci v Nemecku.
Vysvetlí ti,o čo ide.
Odporúčame