Ja by som bol najradšej, keby sa veci vrátili tam, kde boli-k Minskému mierovému plánu. Ukrajina by mala celý Doneck aj Luhansk, Krym by ostal ako otvorená záležitosť-UA by sa ho oficiálne nevzdala a riešilo by sa to na poli diplomacií UA a Ruska. Lenže toto isté mala UA aj v mierovom pláne v Istanbule-ktorý odmietla po intervencii britského premiéra a rozhodla sa pre vojnu. Toto rozhodnutie ale spôsobilo, že stále viac stráca. Rusko možno poraziť iba v totálnej vojne, ktorá nepočíta obete....lenže zároveň je nemožné viesť totálnu vojnu proti jadrovej mocnosti a dúfať, že nepoužije svoj jadrový arzenál.

