Ide tu o dva právne názory-Naď tvrdí,že darovanie MIGOV nebolo zásadnou otázkou zahraničnej politiky a teda mali právo ich darovať.Kaliňák vraví,že nie. To,ktorý názor je správny rozhodne polícia a súdy. Trestné oznámenie bolo podané.Môj osobný názor je, že Naď pravdu nemá a MIGY nemal právo darovať UA. Sú tam aj iné porušenia...postupy,ako nakladať s nepotrebným majetkom štátu a ako nakladať s nepotrebným vojenským materiálom. NA všetko sú postupy...ani minister si nemôže prísť a darovať majetok štátu ako keby to bol jeho vlastný...lebo nie je. To by teraz KAliň8k mohol darovať nové F-16 zas komusi inému. Každý majetok sa musí posúdiť, či je naozaj nepotrebný a nevyužiteľný..len potom môže ísť na odpredaj....nie na darovanie.Lebo aj to celé s tým,že nám to akože preplatí EÚ prišlo až ex post a ajto teraz,že vraj dostaneme iba polovicu zo s´ľúbeného..už na tomto vidno,ako je to celé na hlavu a šité horúcou niťou...lebo však prečo nie štvrtinu,alebo nič?To je aká zmluva-preboha?

