Vďaka za pomerne vecný príspevok.Ale v jednom sa mýliš.Ak vodič zaspí za volantom,tak ti jednoducho nepomôže nič-ani tabuľa,ani majáky,ani svetlá,ani zníženie rýchlosti.....nič. On ich nevidí-spí. A toto bol presne tento prípad. Ak niekedy pôjdeš po diaľnici,všimni si v odstavnom pruhu tie gumové stopy po intenzívnom brzdení kamiónov,ktoré je tam občias vidieť....všetko sú to stopy kamiónov,ktoré vybočili,pretože zaspali a zobudili sa v poslednej chvíli skôr,než narazili do zvodidiel. Ak by vtedy na takomto mieste ktokoľvek stál-či už pracovníci údržby,vozidlo s defektom...ktokoľvek,tak je mŕtvy.Kamión rútiaci sa 90 km/h ti nedá šancu na prežitie.

