Každý má svoj diel viny-politici ,štátne orgány aj médiá. Politici všetkých strán-koalície aj opozície. Všade sa nájdu ľudia, ktorí hejtujú a šíria nenávisť. A konečne by si mali vnútorne priznať aj liberálne strany, že to robia aj oni. Štátne orgány preto, lebo sú tu roky trpené nenávistné a štvavé útoky na sociálnych sieťach a v debatách pod článkami a nik s tým nič nerobí. A médiá tým, že nemajú ani náznak nestrannosti a objektivity a idú si jednu liberálnu líniu. Teraz by sa mali poltické strany opozície aj koalície spolu stretnúť a dať spoločné vyhlásenie na upokojenie situácie.. a mali by si všetci naozaj vstúpiť do svedomia a začať sa chovať inak. A naše médiá by si mali uvedomiť, že objektivita pre ne nemá byť slovo zo slovníka cudzích slov ale že by to pre nich mala byť mantra.

