Realita dnešných dní je taká,že riešime všetko iné len nie megakauzy,ktoré tunelovali náš štát-a sú aj takí,ktorí sa tomu tešia-vraj aspoň sa dostanú do basy,keď už iné nič. Cielene sa ide po ľuďoch,ktorí sa ostali angažovať v politike a sú nejak spojení so smerom-a tak taký Počiatek s Glváčom sa stiahli a našu čurilovsko-lipšicovskú spravodlivosť už nijako nezaujímajú-čiže nie boj za spravodlivosť je motorom ich snaženia,ale likvidácia nepohodlných politických nominantov. Ostávajú stovky začatých konaní NAKA ,ktoré necielia na Smer a idú aj do iných strán-pretože náš rybníček je maličký a všetci títo šmejdi sú nevzájom prepojení-a týmto konaniam sa nik nevenuje a pomalyčky zapadajú prachom-ak sa nevoláš Fico a nie si sním spriaznený-nemúsiš sa u nás ničoho báť.

