Z každého šoféra sa po zaparkovaní stáva chodec. A potrebuje aj chodník-ale aj miesto, kde zaparkovať. Ak sa dá parkovať na chodníku tak, že ostáva miesto aj pre peších tak je volovina to meniť. Bude fakt suprové, že na vychytených miestach ako lekári,zubári,polikliniky,nemocnice lekárne nebude kde zaparkovať. nejaká stará pani, čo sa ledva hýbe a ktorú syn potrebuje dostať k lekárovi iste ocení,že má krásny široký chodník len pre seba a neparkuje tam nijaké auto-ale namiesto pár krokov bude sa bude po tom krásnom širokom chodníku motkať pár sto metrov-ak nie kilometrov,pretože zostávajúce parkovacie miesta v okolí budú deň-noc plné.

