Načo si to tak nadlho roztiahol??
Stačí napísať.
FICO.
A každý gramotní vie o čo a koho sa jedná.
No a u bezdomovcov a tupé Ofce ??
Tam nepochodíš, aj keby si im to dal vytesané do kameňa.
Načo si to tak nadlho roztiahol??
Stačí napísať.
FICO.
A každý gramotní vie o čo a koho sa jedná.
No a u bezdomovcov a tupé Ofce ??
Tam nepochodíš, aj keby si im to dal vytesané do kameňa.
OSVETA , jedine osveta a zmena našich " zaostalých " zvykov.
Opäť príklad.
Vlani sme boli v Tunisku.
Do hotela nás doviezol autobus - 10 dvojíc.
Po týždni odchádzalo 8 dvojíc.
Niektorí sa bohovskí čudovali, že tam ostávame ešte týždeň.
Dobre si nazval ten ruZZký Gazprom.
Máš za to u mňa PLUS.
Veď iba deb il uzatvorí zmluvu na dodávku plynu
/ v tomto prípade Gazrpom a SPP / do roku 2035 s tým,
že ho Gazprom DODÁ Veľkých Kapušian, ale RÚRY
cez Ukrajinu si zazmluvní - IBA do 31.12.2024
Asi nepochopíš, ale je to tak.
U oFiec je to normál.
Skôr by som konštatoval - dennodený program.
Toto si si dnes povedal o 20:57 pri tvojom zrkadle ?
Chápem, vy neschopáci a pologramotní - máte ASI ťažký život.
No ale ako sa hovorí - každý sme si strojcom svojho šťastia a osudu.
Tu pý anti kysučan asi sa ešte nedozvedel, že fašistické TRuZZko má 145 milionov mužíkov a Ukrajina IBA 43 miliónov vlastencov.
Takže podľa toho sú aj možno počty armády.
A aj napriek takej početnej prevahe už vrah Putin potreboval využiť služby:
Súkromných nacistov - Wagnerovcov, NÍM prepustených ťažkých zločincov,
kozo mr dov z Čečenska a aj žobrákov z KĽDR.
Kde sa teda podela tá armáda " mocnosti "
3 dni ŠO Mordoru = 1 263 dní.
Pačimu ??
Si im to nariadil ?
A prečo nie ?
Však sú susedia , tak asi potrebujú vedieť Gdo je tým susedom.
Neviem a ani ma netrápia zľavy nemeckých dôchodcov.
Mňa trápi, akí sme my sp ros tí - a ako oproti ním biedne žijeme.
Biedne nie kvôli peniazom, ale prístupu k životu.
Príklad.
U časti nemeckých dôchodcov je normálne pobývať
2 - 3mesiace pri mori napr. v Tunisku.
Na nás śa susedia dívajú " divne " že v našom, veku niekde cestujeme.
Alebo.
Hlavne vdovy - čo žijú samé - si nechávajú voziť obedy z reštiky.
Majú tam takú službu´- tak ich tí " rozumnejší " využívajú.
Ich " susedia " ich " kritizujú " že rozhadzujú zbytočne peniaze.
Ale pri tom doma chovajú syna - darebáka, ktorý má 50 rokov a už 15 -20 rokov nikde nepracuje.
Pritom je oblečený, nájedení, každý deň chodí do miestneho pohostinstva a samozrejme fajčí.
Za čie financie ?
Rozhodne by sa štátu oplatilo-dávať seniorom zľavy na vstupy
do múzei, hradov,zámkov a pod.
ALE-obmedziť to iba na pracovné dni.
Píšem to na základe osobnej skúsenosti.
Ideme s manželkou sami v týždni.
Už sa nám X krát stalo, že sme absolvovali nejakú prehliadku, ale v týždni kde sme boli 3 -5 ľudia.
Super zážitok, lebo keď je už napr. 40 ľudí-je ruch a už to nie je ono.
No a keď sme boli v tom istom zariadení cez víkend s rodinami našich deti -tak nátresk.
Takže v týždni seniori,školy a pod -cez víkendy odbremenenie pre zamestnaných ľudí.
Ľudia by mali viac kultúry, prehľad, zarobili by aj reštauračné služby, dopravne a atď.
Osobný príklad- Hrebienok a sochy tam.
My v deň - utorok vlakom.
Nie na 100 % obsadený.
Lanovka - bez čakania.
Hore - ľudí primerané veľkosti priestoru.
Dole reštiky - poloprázdne, teda bez čakacích dôb.
Naše deti s vnúčatami v deň - sobota.
Problém zaparkovať.
Do lanovky- až na tretí pokus.
Hore vraj sa nedalo ani chodiť, dole nebolo kde v reštike sadnúť.
Nie som odborníkom.
No ale asi okrem leteckej ZS, sanitky by mali byť iba pod nemocnicami, kde
tých pacientov najviac zvážajú.
Našťastie mám DVA dôchodky.
Druhý z ČR.
Rodičovský dôchodky tento rok - NEBOL.
Takže deti dostali od nás i to menej na dovolenky.
A - závislosť - NIE JE daná tým, od koho dostávam.
Ale koľko ja osobne mám.
Dostať to MUSÍM.
Na to je zákon.
Ruku na srdce.
Keby si mal možnosť beztrestne " vo svoj prospech " premiestniť nejaké milióny
zo štátneho, a tvoje okolie by ťa za to ešte chválilo - po čase by si asi začal konať tiež tak.
I napriek doposiaľ kladným zásadám.
Mne to súdruh žily netrhá.
Pre mňa je dôležité že smeromafia nepodporuje vojnových štváčov, ale UKRAJINU - ÁNO !!
Aj Hitler mal takú pravdu, akú teraz praktizuje vrah Putin.
Niekto je platený západom - ty a tvoji súpútnici Úradom práce SR.
Aj nám prezradíš - Gde do sveta ?
Aj do RuZZka ?
Keby bol Korčok požiadal o nejaký finančný príspevok Pelegriniovú - mol
mať viac na kampaň a možno aj výsledok by bol iný !!
-
Kto potrebuje moralnú pomoc - navštívi psychológa.
Kto potrebuje duchovnú pomoc - navštívi kňaza.
Kto potrebuje lekársku pomoc - navštívi lekára.
Kto potrebuje finančnú pomoc - nec obráti sa na radiátorovú sestru.
Tak vo Vietname si Robo hovoril Igor ?
To kvôli čomu ?
Lepšie sa im to prekladalo ako Róbert ?
Od pad velebiaci vraždenie Kremľa je vždy iba od pad.
Odporúčame