Na " budku " tam dostala vlani - iča - ministerka kultúry.
tento rok sa tam už pre istotu neukázala.
Pre zmenu ju " vybučali " vo Východnej.
Na " budku " tam dostala vlani - iča - ministerka kultúry.
tento rok sa tam už pre istotu neukázala.
Pre zmenu ju " vybučali " vo Východnej.
Hlavne že RuZZov na Ukrajine pribúda.ň
TZí sa si rodia v tých zákopoch a nekapú.
Všetko a všetkých - čo s týmto názvom má niečo spoločné.
Až toľkú sebakritiku som od teba nečakal.
Lebo ozaj iba lešeňový génius " ide porovnávať
politické režimy USA, alebo Francúzska s RuZZkým.
Ten by sa mal prihlásiť za člena SNS.
Potom by s fúkaním nemal problém - ako nemal ani Danko.
Toto si si dnes povedal o 10:53 pred tvojím zrkadlom ?
Soc ky sa obetujú a kvôli svojmu idolu Ficovi budú aj hladovať..
Tvrď si čo chceš.
Bezdomovec v USA si žije lepšie ako učiteľ v RuZZku.
Za socializmu mal hodnotu dolár 10 KČS - keď si ho MUSEL odpredať štátu.
Keď si ho kupoval - tak si zaň zaplatil 25 -28 Kčs.
Za socíku tých 40 -50 bol iba členský podiel v družstve , aby si mohol byt dostať.
NIKDY nebol tvojím vlastníctvom.
Ja som ročník 1950 - mňa tvojimi deb ilinami neohúriš.
Vidíš.
Ty aj napriek zmene režimu stále trčíš zo zadku komunistom a vrahom..
Dem ente.
Ukrajinu prepadli ruZZkí vrahovia a teroristi, ktorí
tam vraždia a všetko ničia.
To si sa ešte nedozvedel ?
Dem ente.
Putin nám berie POKOJ !!
Vďaka tej kolonií s lacnou pracovnou silom dnes bežná slovač
cestuje po CELOM SVETE, má v OSOBNOM vlastníctve obrovské majetky
v ich nehnuteľnostiach, autách spotrebičoch a pod.
CHOMÚT bol - socializmus.
Štát ohradený ostnatým drôtom a doma bieda.
Ale Putin samozrejme nedopustí, ale sa mali Bielorusi lepšie ako jeho otroci.
Saudska Arábia bola chudobná zem.
Našli tam ropu a teraz zem prosperuje.
V RuZZku majú celú Mendelejovú tabuľku a ľudia tam žijú ako žobráci.
Toto sa ti mužík nepodarilo dať ako dobré porovnanie.
Ešte šťastie, že sa to teba v raji - fašistickom RuZZku netýka.
Stalin dal popravič v čase MIERU 21 milionov - VLASTNÝCH občanov
a satelitom ZSSR.
Tiež nechal vyhladovať Ukrajinu.
a v dnešnej dobe mu vo fašistickom RuZZku stavajú sochy.
Gdo bol teha násobne horší ?
Pologramotní asi o tomto nemajú ani šajnu.
A ako je to v ústave RF ?
Tam stačí iba dekrét Putina , že Putin bude prezidentom do roku 2035 ?
Leninko aj tu v priamom prenosse ukazuješ tvoju nadmernú tuposť.
Kosovo.
Kosovo vzniklo - ako SAMOSTATNÝ štát.
Máš dojem - že Krym, Luthansko, alebo Donecko sú samostatné štáty ?
Alebo iba pod okupáciou fašistického RuZZka ?
Skús si to nakresliť..
On je jedným z tých " géniou " čo zistia čo píšeš, aj keď ťa neotvorí..
Takže ešte stále sa prejavujú dôsledky po kúpaní sa milovnícky
terajšej koalície - Romany Tabak ?
Odporúčame