He he he.
Kajúcnici -Imreczee, Mako a spol.
VŠETKO nominanti Smeru, teda Fica.
A teraz tu kvičíte ?
Kvôli - VAŠÍM ??
He he he.
Kajúcnici -Imreczee, Mako a spol.
VŠETKO nominanti Smeru, teda Fica.
A teraz tu kvičíte ?
Kvôli - VAŠÍM ??
Veru - keby bol požiadal Korčok - Pelegriniího sestru o finančný príspevok
na jeho voľby bol by určite vyhral.
Súhlas.
Pisalkovia vyrušujú vládu v kradnutí.
No a potom sa robia - aj pri kradnutí chyby a môže byť problém.
Som netušil, že turzovskí " génius " je zrazu progresívny.
K 17:28
Inak niečo som v minulosti zaregistroval v súvislosti s AGELOM a smerákom Baškom z Trenčína,
ako chceli " uchmatnúť " nemocnice z Pov. Bystrice a Myjavy.
Tiež im to vraj nevyšlo.
Penta ?
To je tá Firma čo dokáže pre Fica nachystať vždy NAJlepšiu Colu ?
Kudy chodil - tudy krad.
Byl socialnej demokrat.
-
Fica asi opäť v tendri oholili a tak už je problém.
To že treba štátne ho skôr nenapadlo?
Na to prišiel na dovolenke pri milenke v Chorvátsku ?
Či mu to jeho zákonitá manželka odkázala ?
Penta ?
To je to mieste kde bola vždy NAJlwepšia Cola pre Fica ??
Glupko nešťastný z Turzovky.
Koľko rokov je od ministrovania Zajaca.
Koľko času - teda mal na zmenu zlodej a tvoj idol Fico ?
Prečo napr. po nástupe vlády neriešil tento problém -
ale amnestie pre smerackých zlodejov a asi aj jeho samotného ?
Melana - vidno že si super " jednoduchá "
Štátne - teda NIČIE sa najlepšie rozkráda.
Dohliadanú na to tí - čo kradnú.
kalioskop ich vtedy viedol
Fico bol pri tendri opäť asi " oholený "- takže mu už nepasuje.
No a Šaško ?
Sľúbil, že sa konečne aj Hlasáci nabalia - tam musí bojovať.
Zajtra je pondelok.
Som zvedavý a akým " prevratným poznatkom m" zlodej z Topolčian príde.
Tento týždeň som sa veľmi zabavil na deji.
Po januárovom a TAJNOM vyhostení " prevratčíka " z Gruzínska - ktorého totožnosť sa utajila
tento si príde pred Úrad vlády SR a urobí si z celého Fica a spol. - 3,14ču.
No a korunu tomu nasadil ten deb il z Budkoviec.
Vyhostená osoba máva na CELOM svete zákaz vstupu - do štátu odkiaľ bola vyhostená.
Takže do Ficílie by sa teda teoretický - NEMALA dostať.
Dostala sa.
Budkovský de bil na jeho FB napísal, že hio nechali vstúpiť - aby ho TAJNE sledovali.
To aby bol TAJNE sledovaný - napíšeš na VEREJNE prístupný FB.
Dá sa k takýmto deb ilinám smeromafie vôbec zaujať nejaké rozumné stanovisko ?
V takom prípade som VĎAČNÝ pánu Sorošoví - ako sa správal v tie roky !
Platíme za plyn 75 E a to nám ešte 1 -1,5 zálohy vracajú.
Už sme v minulosti platili zálohy aj 100 E a to sme mali menšie príjmy.
nevidím dôvod, aby sa dotácie komplet nezrušili.
Som ročník 1950 - teda nevlastním napr. Podbrezovské Železiarne.
Ale asi iba pripečeným čo sa teraz hlásia o 14:40.
Turzovský chudáčik toho veľa nechápe..
Perfektne ako " včas " zareagoval vocca Fico pre svoje tupé stádo.
Štátne záchranky.
OK.
Lenže s týmto sa malo prísť min. pred rok a pol, NIE keď skončil tender !!
Áno - Šaško, Fico a celá terajšia vládna lúza.
Ako si urobiť stranícku akciu SMERU za 750 tisíc na Devíne,
a normalných ľudí nevpustiť do areálu, ale nechať ich pozerať iba za plotom.
Odporúčame