Myslíš, že tam Fico niečo zosnoval a vymyslel ?
Myslíš, že tam Fico niečo zosnoval a vymyslel ?
He he he.
Pokus, ale o ničom - ako aj mozgové pochody jeho
tunajších pologramotných voličov.
Takže vrah Putin ich tam posiela " budovať " Ukrajinu ?
Jedna začala zrovna - o 19:35
Určite chodia.
V Londýne je zamestnaných veľa Slovákov - a tí určite posielajú peniažky svojím rodinám.
Čím si ma chcel súdruh prekvapiť ?
Soc ky - takéto starosti nemajú.
Mama hotel, alebo nejaká charita im stačí.
Ficinu každý v civilizovanom svete ignoruje.
Tak sa snaží zaujať aspoň tupinami.
Iba aby sa o ňom niečo napísalo.
Gašpi začal chodiť do Blavy do kaviarne ?
Nemá to z Limbachu trošku - z ruky ?
Súdruh Lenin - a keď Putin bozkáva korán v Mordore, čo pri tom hovorí ?
Súdruh dôchodca.
O tých ľudoch vie minister a jeho okolie.
Takže tvoju otázku smeruj k Šaškovi a celej smeromafií.
He he he.
Zúfalstvo, iba zúfalstvo.
Odjakživa to boli voliči smeromafie.
Odjakživa.
A vy obaja - na liečení v Sučanoch.
Tiež to poznať podľa zanechaných stôp.
Súhlasím.
Keby si KAŽDÝ občan DENNE odložil 1 000 Eur, tiež by mohli mať majetky
ako Fico a jeho najbližšia družina.
Keďže pre mňa - z neznámych dôvodov - neodkladajú, teraz závidia.
To si mudal dokonale " zákernú " otázku.
Po nej sa určite " zavarí " okrem PC aj turzovský geniusko.
Súdruh dôchodca.
Opäť si sa blysol tvojou boľševickou genialitou.
KAŽDÉMU dopravnému prostriedku - sa okamžite po jeho
kúpe už znižuje jeho hodnota, teda jeho CENA IDE stále smerom NADOL:
Takže - AGEL je charita, ktorý drahšie kupuje iba kvôli ntomu aby LACNEJŠIE predal ?
To je nejaký NOVÝ typ podnikania ?
To si im asi ty musel dať návod.
Súdruh dôchodca.
Ja som ročník 1950.
Ja som aj s mojou rodinou NAJ spokojnejší človek v našom okolí.
Lebo nie sme závislí na nejakej vláde a zlodejoch v nej.
Logika Takáča.
Na otázku novinárky, že " ukrytá hacienda " - NIKDY neposkytovala
služby na čo mala byť za Europské peniaze postavené - odpovedal.
Už je to po 5 rokoch, už je to v súkromnom vlastnícve - je to v poriadku.
To ako keby vrahovi po 20 rokoch niekto pripomenul, že vraždil a on by opovedal.
Je tomu viac ako 20 rokov, už je to premlčané, nechytili ste ma - neotravujte.
AGEL.
Nakúpil VOPRED 80 sanitiek - a výsledok ??
To tu už NIKTO - NIČ negarantuje ?
Už prišiel o 17:43.
Z Turzovky..
Odporúčame