Ži a nechaj žiť.
Páči sa mu to.
Má na to?
Tak prečo nie ?
Ži a nechaj žiť.
Páči sa mu to.
Má na to?
Tak prečo nie ?
Choď sa vyplakať k Hamasu.
On toto terajšie peklo začal.
Čím to je že primo tívovia vždy kritizujú opačnú stranu.
Takže ešte raz.
Hamas skús ustáliť.
Keď je teda vrah Putin taký TVOJ génius - prečo
s nimi " nevybabre " a nestiahne sa z Ukrajiny skôr, ako títo začnú o niečom rokovať ?
No daj - pačimu ?
Samozrejme o počtoch latrín a koľko škôl ich bude mať v RuZZke ešte 50 rokov
výlučne rozhoduje " veľmoc " fašistické RuZZko.
Ty si zrejme tiež do takej školy chodil.
Ďalší lešenár, alebo kopáč čo sa ráno prebudil po ťažkej noci a zistil
že je expert na IT ?
a toto si hovoríš koľko krát za deň ?
Dnes si začal o 08:53
Nesúvisí to priamo s nadpisom,
ale tiež s týmto terajším politickým odpadom čo vedie Slovensko do záhuby.
Boli sme na Orave na pobyte.
V jednej reštike majú v pisoároch tie mriežky na zachytávanie špakov a pod.
s xichtom Fica.
Tam sa teda každý určite trafí . a na zem nespadne ani kvapôčka !!
Skvelý nápad majiteľa !!
Toto ministerstvo - pod inou hlavičkou dááááávno predtým vytvoril SMER a viedol ho jeho PODPREDSEDA.
Takže to fu fungovalo už roky.
Pri tvojej obrovskej Ynzelygencyy ti nejako ušlo, že za posledné 2 roky vznikli NOVÉ ministerstva
aby si kolaborant Fico udržal moc a nerozpadla sa mu mafia kšeft.
Pačinu ti toto ušlo ?
Takžwe brániť svoju vlasť voči vrahom z RuZZka sú podľa špi ny LUNA - cusdzie záujmy ?
A zazvonil zvonec a skazke bol koniec.
No ak by sem napochodovali vrahovia z RuZZka, asi aj admin by už nebol potrebný, ako aj demokratický Pravda.
Hej - Ukrajina napadla 24. 2. 2022 fašistické RuZZko.
Dementi asi takto uvažujú aj o 19:35
Možno to bolo myslené, že najdrahšie - elektrické.
Lebo aj to Bugati je iba druhé za Rolls Royce
Vraj 550 km.
Dotklo sa ťa, že opisujú tvojich miláčikov - vrahov z RuZZka ?
Samozrejme.
Aj ty máš podporu.
Z Úradu práce - už 20 rokov.
No a k tomu niečo z ambasády na ul. Borisa Nemcova v Blave.
On sa ocení hocikedy aj sám - zo spoločného...
Pre Pedra kto ma učňovku a vyššie vzdelanie je každý hlupák.
On uznáva iba absolventov do 5 triedy ZŠ- teda seberovných.
+++++++++++++++++++++++
Odporúčame