Hlavne že exiztu..
No a keby začal bombardovať Kremeľ - asi by urobil svetu iba dobre.
Hlavne že exiztu..
No a keby začal bombardovať Kremeľ - asi by urobil svetu iba dobre.
Sadam bol americký sluha ?
Opäť si celý deň bez liečikov ??
Ale veď aj Hlasáci sa chcú zahojiť.
Aj oni majú svoje rodiny, kamarátov a ich rodiny.
Pelegriního sestra to všetko sama finančne neutiahne.
A to presne o 12:35...
Určite sú tam nejakí aj teraz.
A tiež rozlezení po celom svete.
Pinta ??
takže ty si obeť ?
A odkedy ?
Som rád, že sa niečo z kultúry už nalepilo aj na ten Kremeľský od pad tu.
Najskôr sa predstaví a potom píše o 12:53.
Chválim.
Ťa v noci mátal ?
Mužík.
Túto otázku musíš naniesť priamo na Kremeľ.
Kremeľ toto všetko rozpútal, iba Kremeľ.
Soc ka.
Tebe sa dnes ešte neušlo senko ?
Gde tam vidíš napísané " Česť práci " ??
Čo je tak ťažké - pochopiť, že bránenie sa, - nie je túžba dobývať a vraždiť
ako to robia fašisti z Kremľa ?
A čo to je " začarovaný kapitalistický kruh " ?
Mohol by si to konkretizovať ?
U nás sa hovorí.
Na veľkú dieru- musí isť ešte väčšia záplata.
A inteligentne ?
To skôr s naším psíkom, ako s tebou.
Ja na zázraky neverím.
3 dňová ŠO = 1 261 dní v civilizovanom svete..
Ako sa dá využiť zastavenie času v zaostalom Mordore.
Je " skvelé " že tunajšiemu kolaborantovi Kremeľ hlási postavenie svojich jednotiek.
Inak ta loď - bola výsadková, teda žiadne obrie plavidlo.
Paňatno ?
Perfektné !
Odpad treba likvidovať a čistiť to od neho !
Sláva Ukrajine, Ukrajine sláva !!
Mongolík.
To je súkromný pozemok - nie organizácie ty protipožiarny predpis.
++++++++++++++++++++++++
K 11:45.
No múdry si zoberie hypotéku - a po jej splatení je nehnuteľnosť - JEHO.
Je teda boháč.
Glupec namiesto hypotéky platí drahý nájom a preto má celý život holú zadnicu.
Patrí k 11:32.
Opäť to zle zaradilo.
Odporúčame