Už sa nedivím tvojím názorom.
Celý život zatvorený.
Za socíku v ohrade a klietke, teraz že ti aspoň tá klietka ostala.
Koľko 20, či až 30m2 obytnej plochy - a pre koľkých ??
Už sa nedivím tvojím názorom.
Celý život zatvorený.
Za socíku v ohrade a klietke, teraz že ti aspoň tá klietka ostala.
Koľko 20, či až 30m2 obytnej plochy - a pre koľkých ??
O púšťaní holubov n Sk počujem po prvý krát.
No ale predpokladám, že sa púšťajú holuby nejakého chovateľa, teda také čo voľne lietajú a vedia sa vrátiť domov.
Isto asi nik nechová doma holubov iba kvôli svadobnému obradu.
Súdruh dôchodca.
Všetky západne firmy dávajú Slovákom zarobiť - VIAC
ako slovenské.
Ďalej je zbytočne draž klávesnicu´.
Aby sa jedného dňa nedivil, že mu to začne horieť.
RuZZi vedia, že na Slovensku sú niektorí ešte tak pu pí, že zaň budú " bojovať" aj zadarmo.
Všade na svete keď niekoho vyhostia - tal ma automatický do vyhosteného
štátu ZÁKAZ vstupu na nejaké roky.
10 a viac.
Ficília ne novátor.
Vyhostí " prevraťaka " z Gruzínska, ktorý sa na hraniciach otočí a vráti späť do Ficílie.
Toto verí tú pá voličská základňa terajšej smeromafie a Šukaj - Eštok.
No zrovna v Detve kvôli neustálemu zdražovanie, zvyšovaniu DPH, energií, odvodov, daní -
končí svoju činnosť fabrika a 250 ľudí ostáva bez práce.
Títo ľudia volili v posledných voľbách:
Smer - 29,37 %
Hlas - 19,56
SNS - 8,73 %
Tak nech si to teraz užívajú do sýtosti.
Boľševici potrebujú k svojmu žitiu vždy nejakého triedneho nepriateľa, ako dážďovky hnojisko.
Fico sa potápa s milenkami a vo Ficine nemá Gdo zvolať bezpečnostnú radu !
Čo len s nami bude ?
Však " keď sa už " pučista " voľne prechádza prd Úradom vlády ?
Gdo nás ochráni ??
A troll o 19:69 bol v ktorom storočí - niekedy na dovolenke ?
Takže " " Potemkinov patent " sa dá využiť aj takto ?
Ozaj - fašistické RuZZko krajina neobmedzeného klamu.
Mocnoťsť - čo nedokáže zmontovať z dielov dovezených z Činy - Moskviča.
Ozaj a zemiaky, alebo cvikľu už tá " mocnosť " nikde zohnala ?
Ich mnoga - tí nikomu nechýbajú.
Akurát čo mi hlava neberie, že ani ich rodičom.
Veď aj zvieratá si bránia svoje potomstvo.
RuZZkí rodičia _ NIE.
Tým sú pre mňa horší ako tá zver.
Odkedy bude fašistické RuZZko diktovať inej krajine,
aký má mať spoločenský poriadok ?
Nech ide teda príkladom a samo vyhlási neutralitu - pre RuZZko.
Ty už zrejme z roho smetiska píšeš..
Keby Putin nebol totálne hlúpi - tak peniaze čo vybuchujúci v lufte,
alebo zničia niečo na Ukrajine použije na rozvoj zaostalého RuZZka.
Lebo ak miestni trolli nevedia - RuZZko nie je iba Moskva a Petrohrad,
a zóna - 50 km okolo nich.
k 13:43.
Dávam ti plus.
Len si dovolím upresniť.
Keď po Mečiarovi sa preberali rozvrátené verejné financie -
Mikloš pri zvyšovaní spotrebnej dane za PHM - OPAKOVANE
prehlásil, že akonáhle sa ustália, OS SÁM navrhne jej zníženie.
Okamžite po jej uvedení do praxe - to bola Ficoá téma s ktorou
vyhral nasledujúce voľby.
No ale ako je u Fica zvykom - predvolebné sľuby - otruby pre jeho voličov.
Dodnes Ficom - NIČ nebolo znížené a to boli a " tučné " roky pre štát.
A čo keby tých čo získajú nárok losovali - ako Matelko pri Covide ?
Kaliospok - škoda že sa aj nad tebou nezľutoval a niečo ti nenadelil.
+++++++++++++++++++
Odporúčame